Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

1. července ve Studénce startuje Letní festival

  • Studénka,

Sport a kultura ve Studénce prvního července zahájila letní festival. Jako už tradičně si přes celé léto připravila spousty akcí jak pro děti, tak i pro dospělé. Nebudou chybět letní kina, poslechové večery nebo divadla pro děti. Jen v červenci budou moci Studeňáci navštívit dohromady osm různých akcí.

Prvního července ve Studénce startuje už tradiční Letní festival. Po celé dva letní měsíce budou moci lidé ve městě navštěvovat nejrůznější akce. Program je pestrý a na své si přijdou jak děti, tak i dospělí. Hned první akcí je diskotéka Zahájení léta v zahradě Dělnického domu.

Radka Tomášková, vedoucí kultury SAK Studénka: „Nebude chybět rockotéka, která je teď novinkou. Máme připravené i letní kino, které tentokrát bude na přírodním koupališti. Jsou připraveny i 3 poslechové večery, ty proběhnou u sportovního centra. Tak jako loni budou středy patřit dětem. Budou zde různá tvoření nebo klauni.“

Během července si lidé budou moci poslechnout koncert kapely SMS nebo se podívat na Kovbojskou pohádku. V letním kině návštěvníci shlédnou film Vyšehrad. Nebude chybět ani série diskoték nebo nejrůznější divadla pro děti. Během celého léta pořádá Sport a kultura také speciální Sportovní výzvu. Zúčastnit se mohou jak děti, tak i dospělí a jsou připraveny nejrůznější úkoly.

Radka Tomášková, vedoucí kultury SAK Studénka: „Většina akcí letního festivalu jsou zdarma. Připraveno máme sedmnáct akcí a všechny informace se dozvíte na facebooku nebo internetových stránkách.“

V Srpnu se mohou lidé ve Studénce těšit například na akci Fajn léto. Letní festival bude jako každoročně ukončen zábavou v zahradě Dělnické zahrady.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy