Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Cobra pokračuje i v létě, přidala dva tábory změřené na bezpečnost a ochranu zdraví

  • Studénka,

Tělovýchovný spolek Cobra nezahálí ani o prázdninách, děti i dospělí mohou stále chodit na tréninky dvakrát týdně. Kromě toho připravail i dva tábory.

Škola bojových a kondičních sportů tělovýchovného spolku Cobra baví děti i dospělé ve Studénce od počátku tohoto roku a v aktivitách tu pokračují i během prázdnin.

Tomáš Chuda, lektor bojových sportů: “Je to jenom díky tomu, že jsme získali vlastní prostory pro cvičení karate. Jak sami vidíte, je tady asi patnáct dětí, což je asi čtvrtina z původní základny, která je. Kromě cvičení v tělocvičně mají děti i doplňkové aktivity, v případě dobrého počasí chodíme na koupaliště a mimo jiné letos poprvé mám dvakrát letní tábor pro děti.”

První turnus soustředění proběhl v červenci, druhý je plánován na začátek srpna v Mořkově.

Tomáš Chuda, lektor bojových sportů: “Kdy se opakuje, co se naučili a mimo jiné, celý tábor je zaměřený na ochranu zdraví, na bezpečnost. Děti se tam učí první pomoc nebo základy sebeobrany, máme tam i spoustu jiných aktivit, jako je pátrání po hledaných osobách, všechno, co se týče bezpečí.”

Také, jako na každém klasickém táboře, si děti zahrají společenské hry, za špatného počasí si pustí film, zkrátka hlavně si užijí týden bez rodičů.

Tomáš Chuda, lektor bojových sportů: “Tábor byl zakončený noční bojovou hrou, děti prošly stezku odvahu, kde je na konci čekal Ninja a museli se k němu dostat.”

Pro zájemce o karate, Ju-Jutsu nebo i další bojové sporty a třeba i jógu funguje spolek Cobra ve Studénce na Náměstí Republiky, tělocvičnu a své zázemí má v zrekonstruovaných půdních prostorách nad kavárnou.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy