Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

​Tradiční podzimní setkání seniorů

Ludgeřovičští členové Klubu důchodců se setkali v Obecním domě, aby si společně připomenuli životní výročí některých z nich.

Jubilanti, kteří v tomto roce oslavili kulaté či půlkulaté narozeniny, se mohli těšit na malý dárek v podobě číše s vyrytým jménem.V sále bylo na 140 hostů a všichni se hned od začátku dobře bavili.

„Je to opravdu o setkávní, o akcích. Aby senioři odešli z domu, od práce, poseděli si třeba i u vínka, pobavili se, zatančili si.“ usmívá se předsedkyně Klubu důchodců LudgeřoviceAnežka Robenková.

Ovšem tanec nebyl jen na hostech v sále. Svým vystoupením přispěly také dámy z taneční skupiny, která působí při Klubu důchodců v sousedních Petřkovicích. Tanečnice v kovbojských kostýmech roztleskaly publikum. Kromě tance zůstalo také spoustu času na společné posezení.

 „Většinou si povídáme o zdraví, máme každý už nějaký věk. Hlavně to je o to setkání. Každý rok se sem těšíme. Zatím jsme ani jednou s manželkou nevynechali“ svěřil se jeden z hostů.

Ludgeřovický Klub důchodců vznikl před 21 lety. Od té doby senioři uspořádali desítky akcí: například bowlingový turnaj, dále nejrůznější besedy či společné vycházky. Do konce letošního roku je čeká ještě Mikulášká nadílka a před Vánocemi pak tradiční zpívání koled v Ostravě na náměstí.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy