Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

​Tradiční podzimní setkání seniorů

Ludgeřovičští členové Klubu důchodců se setkali v Obecním domě, aby si společně připomenuli životní výročí některých z nich.

Jubilanti, kteří v tomto roce oslavili kulaté či půlkulaté narozeniny, se mohli těšit na malý dárek v podobě číše s vyrytým jménem.V sále bylo na 140 hostů a všichni se hned od začátku dobře bavili.

„Je to opravdu o setkávní, o akcích. Aby senioři odešli z domu, od práce, poseděli si třeba i u vínka, pobavili se, zatančili si.“ usmívá se předsedkyně Klubu důchodců LudgeřoviceAnežka Robenková.

Ovšem tanec nebyl jen na hostech v sále. Svým vystoupením přispěly také dámy z taneční skupiny, která působí při Klubu důchodců v sousedních Petřkovicích. Tanečnice v kovbojských kostýmech roztleskaly publikum. Kromě tance zůstalo také spoustu času na společné posezení.

 „Většinou si povídáme o zdraví, máme každý už nějaký věk. Hlavně to je o to setkání. Každý rok se sem těšíme. Zatím jsme ani jednou s manželkou nevynechali“ svěřil se jeden z hostů.

Ludgeřovický Klub důchodců vznikl před 21 lety. Od té doby senioři uspořádali desítky akcí: například bowlingový turnaj, dále nejrůznější besedy či společné vycházky. Do konce letošního roku je čeká ještě Mikulášká nadílka a před Vánocemi pak tradiční zpívání koled v Ostravě na náměstí.
Svatováclavský hudební festival - Cembalový recitál

23.09. 20:00
Opava, Švédská kaple, Opava

SHF: Zuzana Růžičková: Hudba znamená život / beseda

23.09. 20:00
Opava, Vodárenská věž, Opava

Action Man / taneční show

27.09. 19:00
Opava, Slezské divadlo, Opava

MEDIS INTERNATIONAL a.s. Bolatice
Bolatice
od 27 000 Kč/měsíc

Detail

Milan Přadka - pracoviště Opava
Opava
od 200 Kč/hod.

Detail

Krzywoň s.r.o. - staveniště
Opava
od 150 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků