Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

​Vánoční atmosféra zahalila školu

Tradiční Den otevřených dveří se na ludgeřovické Základní škole nesl ve znamení nadcházejících vánočních svátků. Do krásně vyzdobené školy mohli nahlédnout rodiče a podívat se, jak to jejich dětem v lavicích jde.

Na prohlídku školy přišly stovky rodičů, příbuzných i dalších hostů.  Mohli 

„Je strašně pozitivní, když rodiče přijdou i do výuky, podívají se. Má to vliv i na vztah učitelky s dítětem a s rodičem.“  říká Karel Moric, ředitel ZŠ a MŠ Ludgeřovice.

Školou zněly koledy a vánoční písně, které si připravili nejmenší děti se svými učitelkami. Kdo chtěl, mohl si zkusit nazdobit medový perníček podle své fantazie.

Aula školy se promněnila v jarmareční místo, kde se prodávaly nádherné ozdoby, adventní věnce nebo také cukroví.

„Výrobky vyráběli v rámci výtvarné výchovy či pracovní činnosti. Rodiče si mohou prohlédnout a zakoupit řadu vánočních dekorací.“ popisuje původ krásných vánočních dekorací  zástupkyně ředitele Vladimíra Lišková.

S přibývajícím časem začínalo být u prodejních pultů stále více a více těsno. A zboží rychle mizelo v taškách příchozích.

Kdo se chtěl pobavit, mohl si vyzkoušet vánoční kvíz nebo  se na památku nechat vyfotografovat na saních.

Otevřená zůstala výjimečně i školní jídelna. Kdo byl z prohlídky školy a vánoční atmosféry unavený, mohl se posílit nějakou tou dobrotou, kterou kuchařky pro tento den připravily.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy