Svátek fotbalu - Grassroots Day v Opavě

  • 11:38,
  • Opava ,

Mezinárodní den fotbalu se v Evropě slaví tradičně akcí s názvem Grassroots Day. V Opavě se hrál turnaj, do kterého se mohli zapojit chlapci i dívky bez ohledu na to, zda jsou registrovanými hráči. Atmosféru sportovního klání si užilo 6 týmů malých sportovců z Opavska.

Šest fotbalových týmů ze škol i sportovních klubů se přihlásilo na Turnaj Grassroots day, který Okresní fotbalový svaz Opava pořádá pravidelně od r. 2010. Tentokrát se pěti členné týmy utkaly na hřišti v areálu Slezského fotbalového klubu v Opavě.

„Jedná se o turnaje na malých travnatých plochách, kde mohou hrát nejen hráči registrovaní v asociaci fotbalové, ale zapojit se mohou také děti, které fotbal prostě baví a hrají jej třeba v rámci tělocviku ve škole,“ upřesnil podmínky účasti René Černohorský, místopředseda Okresního fotbalového svazu Opava.

Kromě náročné konkurence se malí fotbalisté museli vyrovnat také s velmi slunečným počasím, a tak kropení trávníku o přestávce využili k osvěžení.

Vítězem turnaje Grassroots Day se stali fotbalisté ze Základní školy Sudice. Za nimi zůstali týmy FK Kylešovice a MFK Kravaře.

JFO, Petr Nouzovský a dirigent Chuhei Iwasakiho

30.10. 19:00 - 15.10. 1:42
Opava, Kostel sv. Václava, Opava

Příležitost pro každého s.r.o.
Opava
od 16 280 Kč

Detail

TEMPO, obchodní družstvo
Opava
od 82 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu