Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Svátek fotbalu - Grassroots Day v Opavě

  • Opava,

Mezinárodní den fotbalu se v Evropě slaví tradičně akcí s názvem Grassroots Day. V Opavě se hrál turnaj, do kterého se mohli zapojit chlapci i dívky bez ohledu na to, zda jsou registrovanými hráči. Atmosféru sportovního klání si užilo 6 týmů malých sportovců z Opavska.

Šest fotbalových týmů ze škol i sportovních klubů se přihlásilo na Turnaj Grassroots day, který Okresní fotbalový svaz Opava pořádá pravidelně od r. 2010. Tentokrát se pěti členné týmy utkaly na hřišti v areálu Slezského fotbalového klubu v Opavě.

„Jedná se o turnaje na malých travnatých plochách, kde mohou hrát nejen hráči registrovaní v asociaci fotbalové, ale zapojit se mohou také děti, které fotbal prostě baví a hrají jej třeba v rámci tělocviku ve škole,“ upřesnil podmínky účasti René Černohorský, místopředseda Okresního fotbalového svazu Opava.

Kromě náročné konkurence se malí fotbalisté museli vyrovnat také s velmi slunečným počasím, a tak kropení trávníku o přestávce využili k osvěžení.

Vítězem turnaje Grassroots Day se stali fotbalisté ze Základní školy Sudice. Za nimi zůstali týmy FK Kylešovice a MFK Kravaře.

SHF Hudební výlety - Eben: Labyrint světa a ráj srdce

12.09. 18:00
Opava, Opava – Kostel sv. Vojtěcha

SHF - Eben: Labyrint světa a ráj srdce

13.09. 15:00
Ludgeřovice, Kostel sv. Mikuláše, Ludgeřovice

SHF: Zuzana Růžičková: Hudba znamená život / beseda

23.09. 20:00
Opava, Vodárenská věž, Opava

Miroslav Týn - pracoviště
Opava
od 21 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail

Libor Pindur, pracoviště
Opava
od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Krzywoň s.r.o. - staveniště
Opava
od 120 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků