Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Svátek fotbalu - Grassroots Day v Opavě

  • Opava,

Mezinárodní den fotbalu se v Evropě slaví tradičně akcí s názvem Grassroots Day. V Opavě se hrál turnaj, do kterého se mohli zapojit chlapci i dívky bez ohledu na to, zda jsou registrovanými hráči. Atmosféru sportovního klání si užilo 6 týmů malých sportovců z Opavska.

Šest fotbalových týmů ze škol i sportovních klubů se přihlásilo na Turnaj Grassroots day, který Okresní fotbalový svaz Opava pořádá pravidelně od r. 2010. Tentokrát se pěti členné týmy utkaly na hřišti v areálu Slezského fotbalového klubu v Opavě.

„Jedná se o turnaje na malých travnatých plochách, kde mohou hrát nejen hráči registrovaní v asociaci fotbalové, ale zapojit se mohou také děti, které fotbal prostě baví a hrají jej třeba v rámci tělocviku ve škole,“ upřesnil podmínky účasti René Černohorský, místopředseda Okresního fotbalového svazu Opava.

Kromě náročné konkurence se malí fotbalisté museli vyrovnat také s velmi slunečným počasím, a tak kropení trávníku o přestávce využili k osvěžení.

Vítězem turnaje Grassroots Day se stali fotbalisté ze Základní školy Sudice. Za nimi zůstali týmy FK Kylešovice a MFK Kravaře.


Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyKamil Reichel - výrobna
Markvartovice
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - pracoviště Vítkov
Vítkov
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s.- pracoviště Hlučín
Hlučín
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry