Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vymrštěný přívěsný vozík zdemoloval po srážce dvou aut další vozy, opavská policie hledá svědky nehody

  • Opava,

Velmi neobvyklá dopravní nehoda zaměstnala v neděli 13. prosince opavské dopravní policisty. Po srážce dvou aut doslova odletěl jednomu z nich přívěsný vozík a zdemoloval další u cesty zaparkovaná auta. Policie teď hledá svědky nehody.

Celkem pět aut bylo poškozeno po dopravní nehodě, která se stala v neděli 13. prosince kolem 14:30 v Opavě. Na křižovatce ulic Na rybníčku a Englišova se původně srazil Hyundai a Volkswagen Touareg s přívěsným vozíkem.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Řidič vozidla Hyundai jel ve směru jízdy od ulice Olomoucká, a v prostoru křižovatky začal odbočovat vlevo. V tu chvíli, během jeho manévru vozidlo už předjížděl řidič osobního vozidla VW Touareg s přívěsem, vozidla se dostala do kolize."

Po střetu byl přívěsný vozík vymrštěn a nekontrolovatelně dopadl ke třem zaparkovaným vozidlům, které stály v řadě za sebou a vlivem nehody tak byly poškozeny.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "K tomu vozidlo Touareg narazilo a poškodilo další zaparkované vozidlo. Síla nárazu vozidlo odmrštila přes trávu na kmen stromu."

Naštěstí v zaparkovaných autech v tu chvíli nikdo nebyl a nikdo z účastníků nehody ani nebyl nebyl zraněn. Policie teď ale prosí případné svědky o pomoc.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "K řádnému objasnění nehodové děje žádáme svědky kolize, aby se přihlásili policistům Dopravího inspektorátu Opava, telefon 974 737 251. Policisté uvítají i záběry z palubních kamer, které nehodu mohly zachytit. K dispozici je i bezplatná linka 158."
Témata: dopravní nehoda
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků