Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pozor! Opavské očkovací centrum se stěhuje

  • Opava,

Očkovací centrum se stěhuje. Z budovy Slezské univerzity se 1. září přesune do Obecního domu na Ostrožné ulici. Otevírací doba zůstane stejná.


Očkovací centrum se v Opavě nachází v budově Slezské univerzity, kde se 1. února přestěhovalo z areálu Slezské nemocnice. Prostorné posluchárny i chodby byly pro chod centra mnohem vhodnější, než ty v areálu nemocnice.  A navíc, budova zela prázdnotou, protože studenti byli doma, na distanční výuce.  Teď  se ale blíží termín zahájení výuky a není možné aby si sem lidé chodili pro vakcínu proti Covid – 19.

Od 1. září se proto otevírají nové prostory v Obecním domě, na Ostrožní ulici č. 236. Zdejší budova je spíš určená ke kulturním akcím (výstavám, přednáškám, promítání filmů), nicméně na čas se jedna z místností promění v očkovací centrum. Vstup z Beethowenovy ulice je bezbariérový a vede k výtahu. V blízkosti budovy je zastávka MHD i parkoviště. Výhodné je i místo v centru města.

Provozní doba zůstane stejná. Rovněž kapacita, která umožní podání 250 aplikací denně.

Karel Siebert, ředitel Slezské nemocnice: „Věřím, že očkovací místo bude fungovat i nadále stejně bezproblémově jako doposud na Slezské univerzitě. Očkovací místa tak bude i od září provozovat Slezská nemocnice dvě – Obecní dům v Opavě a Zámek Kravaře. “


Očkovací centrum

od 1.9. 2021: Obecní dům, Ostrožná ulice 236, Opava


Provozní doba:

pondělí, středa 10:00 - 18:00

úterý, čtvrtek, pátek 8:00 - 16:00Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy