Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Centrální ostravský obvod zažil úspěšný rok

Úspěšný rok, tak hodnotí vedení centrálního ostravského obvodu uplynulé měsíce. Co se týká výsledkům, mluví za ně také množství hotových investičních akcí.

"V současné době už máme zrekonstruovány všechny mateřské a základní školy. Pokračovali jsme v regeneracích sídlišť, ať už Fifejdy nebo Šalamouna, v tomto budeme pokračovat i v příštím roce. Hlavně Fifejdy byly dlouhodobě zanedbávány a myslíme si, že sídliště si tu regeneraci zaslouží. Bohužel tím, že jsem to rozsáhlé oblasti, tak to musí být plánováno na etapy, ale plánujeme, že na Fifejdách bychom v příštím roce měli zrealizovat dvě etapy," vysvětluje starostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz Petra Bernfeldová (Ostravak).

Centrální obvod v letošním roce uspořádal i úspěšné kulturní a společenské akce. "Myslím si, že mnoho akcí jsme vypilovali, jako například Vánoce, kdy ohlasy jsou výborné. V našich hlavách je plno dalších nápadů, které bychom v příštím roce rádi zrealizovali," dodává Bernfeldová.

Pro následující rok má Moravská Ostrava a Přívoz už schválený rozpočet. Opět v něm dojde na regeneraci sídlišť. Obvod také začne rekonstruovat budovu školy na Mlýnici a chce začít s výstavbou nového bytového domu na ulici Janáčkova. Pro tento projekt má radnice už stavební povolení.
Jak jsem vyhrál válku / komedie

15.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Cavewoman / humorná show / přesunuto z 23. 6.

17.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Pozemní stavby Moravia s.r.o, Ostrava
Ostrava
od 18 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

NOBUS PRINT s.r.o.*
Ostrava
od 10 000 Kč/měsíc

Detail

Centrum sociálních služeb Jih, příspěvková organizace - Ostrava
Ostrava
od 16 710 do 24 420 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků