Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Den pro rodinu se v Komenského sadech vydařil

Mezinárodní den pro rodinu připadá na 15. květen. V Komenského sadech slavili Ostraváci rodinný svátek pár dní na to. Po celý den se v parku tančilo, soutěžilo, zpívalo a zkoušely se různé dobroty.

“V dnešní době je velmi důležité, aby rodina fungovala, byla pospolu a uměla také spolu trávit i volný čas, a to je přesně cíl této akce,” říká s úsměvem starostka obvodu MOaP Petra Bernfeldová, která na akci dojela na ostravském růžovém kole.

“Mě se to hrozně líbí, mělo by to být častěji”, říká jeden z návštěvníků akce. “Je to dobré, aspoň to ten park oživí,” doplnil s úsměvem starší muž.

Akci organizovalo Rodinné a komunitní centrum Chaloupka a na pomoc si pozvalo sportovní kluby, které působí v Ostravě. “Tam, u těch tyček budou mít slalom, u překážek budou skákat, tam budou mít i překážky a tady si budou zkoušet střílet i na koš,” dodává členka basketbalového klubu.

Mottem rodinného centra je dělat věci společně a v tomto duchu probíhala i celá akce. Komenského sady ožily a návštěvníci se bavili sportem i kulturou.

“Samozřejmě by to bylo fajn, udělat akci tradici, protože toto místo je v Ostravě svou kapacitou nevyužité. Odpoledne nám tady vystoupí mimo jiné i David Stypka se skupinou Bandjeez, moc se na ně těšíme,” říká s úsměvem Edita Kozinová, ředitelka Rodinného a komunitního centra Chaloupka.

Den pro rodiny se vydařil, a přestože dopoledne spadlo i pár kapek deště, nakonec sluníčko nechybělo a návštěvníci od nejmenších dětí až po seniorské dospěláky si ho s radostí užili.
Jak jsem vyhrál válku / komedie

15.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Cavewoman / humorná show / přesunuto z 23. 6.

17.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

HPF CleanCat s.r.o. - Ostrava - Vítkovice
Ostrava
od 88 do 88 Kč/hod.

Detail

BA-DY EFEKT spol. s r.o., O - Přívoz
Ostrava
od 100 do 110 Kč/hod.

Detail

Designo rekonstrukce s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 26 000 do 38 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků