Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

SPŠS Ostrava vyhlásila další ročník fotosoutěže. Tentokrát na téma Druhé výročí v radě EU

  • Ostrava-Jih,

Střední průmyslová škola stavební v Ostravě-Zábřehu vyhlásila už 13. ročník fotosoutěže tentokrát na téma Druhé výročí v radě EU. Zapojit se do ní může kdokoliv, kdo rád fotí. A to nejen kvalitním foťákem, ale i mobilem.

Patricie Lajgotová, studentka SPŠS Ostrava: “Z toho vyplývá, že můžeme zachytit okamžiky ohledně staveb, které byly financovány či opraveny z peněz EU. Dále tam mohou být obce a města EU, nebo společenské a kulturní akce, které byly spolufinancovány EU. Takže tohle vše může být zachyceno na vašich fotografiích.”

Fotografie můžete zasílat do konce října. Veškeré informace najdete na webu www.stav-ova.cz

Patricie Lajgotová, studentka SPŠS Ostrava: “Fotosoutěž máme rozdělenou na dvě kategorie , a to pod 18 a nad 18 let a do každé kategorie se pošle zhruba 400 až 500 fotografií. Účastní se i naši učitelé, studenti, všichni. I lidi mimo školu a tak.”
Lukáš David, student SPŠS Ostrava: “Zúčastnil jsem se poslední 3 ročníky této soutěže. V prvním ročníku jsem vyhrál 3. místo. Ve druhém, tam se mi moc nedařilo a ve třetím, to byl minulý ročník, tak jsem vyhrál 1. místo. Fotím velice rád, mám v podstatě výbavu za nějakých 70 tisíc, takže zajímá mě to velice.”

Autoři nejlepších fotografií se mohou opět těšit na věcné ceny, které jim budou předány na vernisáži v Kulturním domě Akord v Ostravě-Zábřehu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy