Polar Extreme Team se připravuje extrémní Mad Race

  • 15:04,
  • Ostrava,

Pokud pravidelně sledujete naše zpravodajství, jistě víte, že naše televize Polar má svůj sportovní tým, který se účastní extrémních závodů. Po úspěchu na loňském závodě Mad Race už se tým připravuje na další ročník tohoto závodu. Letos čeká účastníky v okolí Vaňkova kopce řada novinek.

Sestřih záběrů z loňského prvního ročníku závodu MAD RACE asi nejlépe ukazuje, o co v něm vlastně jde. Pořadatelé jej charakterizují jako extrémní překážkový závod, který prověří vaši sílu, rychlost, vytrvalost, obratnost a odvahu. Už za měsíc se uskuteční druhý ročník a organizátoři jej proti loňsku ještě vylepšili.

Ivo Květoň, ředitel závodu MAD RACE: “Jedná se o běh volným terénem, bahnem, prodírání se roštím, skoky, přelézání, bariéry, průlezy...prostě spousta zábavy na jednom místě.”

Závodu se účastní dvě skupiny lidí. Jedni si přijdou zasportovat a užít si a je je jim jedno v jakém čase dorazí do cíle. Ti druzí jdou závodit. Obě skupiny by ale neměly podcenit přípravu.

Matěj Stánek, trenér a účastník MAD RACE: “Překážky byly hodně nápadité. nemůžu říct, že by byly nezvládnutelné, každý sportovec to myslím zmákne, ale je potřeba na to trošku trénovat.”

V loňském roce vyhrál MAD RACE tým TV Polar a i letos bude stát na startu s těmi nejvyššími ambicemi.

Jan Kempa, člen EXTREME Polar Teamu: “Příprava na takový závod je hodně o běhu. Hodně běhat, běhat v kopcích, nejen posilovat. Posilování je až takový doplněk.”

Závod se uskuteční 4. června na Vaňově kopci nedaleko Ostravy. Pokud se na něj chystáte, udělejte si čas na celý den. Pořadatelé připravili bohatý program pro celou rodinu.
Ladislav Vrchovský: Kdy na slzy není čas / beseda

Dnes 16:00 - 19:29
Ostrava, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Odcházení / premiéra hra Václava Havla

Dnes 18:30 - 19:29
Ostrava, Divadlo A. Dvořáka, Ostrava

František Emmert: Moderní české dějiny / beseda

Zítra 16:00 - 14.11. 19:29
Ostrava, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Ledax Ostrava o.p.s.
Ostrava-město
od 30 000 Kč

Detail

Štefan Škorvaga s.r.o.
Ostrava-město
od 17 000 Kč

Detail

Dětský domov Úsměv a Školní jídelna, Ostrava-Slezská Ostrava, Bukovanského 25, příspěvková organizace
Ostrava-město
od 17 780 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků