Reklama

Polar Extreme Team se připravuje extrémní Mad Race

  • 15:04,
  • Ostrava ,

Pokud pravidelně sledujete naše zpravodajství, jistě víte, že naše televize Polar má svůj sportovní tým, který se účastní extrémních závodů. Po úspěchu na loňském závodě Mad Race už se tým připravuje na další ročník tohoto závodu. Letos čeká účastníky v okolí Vaňkova kopce řada novinek.

Stáhnout video
Reklama

Sestřih záběrů z loňského prvního ročníku závodu MAD RACE asi nejlépe ukazuje, o co v něm vlastně jde. Pořadatelé jej charakterizují jako extrémní překážkový závod, který prověří vaši sílu, rychlost, vytrvalost, obratnost a odvahu. Už za měsíc se uskuteční druhý ročník a organizátoři jej proti loňsku ještě vylepšili.

Ivo Květoň, ředitel závodu MAD RACE: “Jedná se o běh volným terénem, bahnem, prodírání se roštím, skoky, přelézání, bariéry, průlezy...prostě spousta zábavy na jednom místě.”

Závodu se účastní dvě skupiny lidí. Jedni si přijdou zasportovat a užít si a je je jim jedno v jakém čase dorazí do cíle. Ti druzí jdou závodit. Obě skupiny by ale neměly podcenit přípravu.

Matěj Stánek, trenér a účastník MAD RACE: “Překážky byly hodně nápadité. nemůžu říct, že by byly nezvládnutelné, každý sportovec to myslím zmákne, ale je potřeba na to trošku trénovat.”

V loňském roce vyhrál MAD RACE tým TV Polar a i letos bude stát na startu s těmi nejvyššími ambicemi.

Jan Kempa, člen EXTREME Polar Teamu: “Příprava na takový závod je hodně o běhu. Hodně běhat, běhat v kopcích, nejen posilovat. Posilování je až takový doplněk.”

Závod se uskuteční 4. června na Vaňově kopci nedaleko Ostravy. Pokud se na něj chystáte, udělejte si čas na celý den. Pořadatelé připravili bohatý program pro celou rodinu.

ReklamaF. Jureček - A. Sprušil / Nová galerie v nové republice

02.01. 10:00 - 31.12. 18:00
Ostrava, Dům umění Ostrava

PADDLEBOARD na Hlučínském jezeře

31.07. 15:00 - 31.08. 18:00
Ostrava, Hlučínské jezero - Štěrkovna

SAREZA summer Ibiza closing party

Dnes 9:00 - 20:00
Ostrava, Letní koupaliště Ostrava Poruba

Thi Van Le
Ostrava-město
od 16 500 Kč

Detail

AUTOVIVA s.r.o.
Ostrava-město
od 18 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

ESPACE Retail s.r.o.
Ostrava-město
od 20 000 Kč do 24 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu