Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Renáta Kunzová se stala Pečovatelkou roku 2017

  • Ostrava,

​Moravská Ostrava a Přívoz se může pochlubit další významnou cenou. Renáta Kunzová, která je jednou ze sociálních pracovnic centrálního obvodu získala prestižní ocenění v pátém ročníku Národní ceny sociálních služeb - stala se Pečovatelkou roku 2017.

"Dobrých pracovníků je poměrně dost, ale nejlepší jsou jen někteří," chválí svou kolegyni vedoucí Odboru sociálních věcí Dagmar Bradová.

 Jedním z prvních gratulantů paní Renáty byl klient sociálního odboru Vladimír Válek.

"Velmi milá a jak to říkají moje pečovatelky, i dost přísná. Ale musím říct, že skutečně pod jejím vedením ta sociální služba je výborná," říká Vladimír Válek.

"Dojmy jsou krásné. Mám z toho velkou radost, protože už jen samotná nominace a ve finále i to, že jsem tu cenu dostala, pro mě znamená, že práci, kterou dělám a která mě baví, že ji dělám dobře," nadšeně popisuje své dojmy Renáta Kunzová.

Moravská Ostrava a Přívoz má v pečovatelské a odlehčovací službě celkem 24 pečovatelek. Renáta Kunzová je důležitou součástí týmu už 11 let. "Například zavedla piktogramy do nabídky sociálních služeb, naučila se znakovou řeč," přidává chválu na její účet vedoucí odboru Bradová.

"Někdy stačí strašně málo. Mně úplně stačí, že práce, kterou dělám, že mě baví. Tohle je jen třešinka na dortu. Dělám to dobře," uzavírá Renáta Kunzová.

Odbor sociálních věcí centrální ostravské radnice už před lety získal díky své pracovnici titul Pečovatelka roku. Ocenění Renáty Kunzové určitě také není poslední.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy