Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stolní tenisté Ostravy porazili v Lize mistrů Němce

  • Ostrava,

Vynikající úspěch si na své konto připsali stolní tenisté TTC Ostrava. V domácím utkání na ostravské Černé louce šokovali německého favorita z Ochsenhausenu, když jeden z nejlepších klubů v Evropě porazili jasně 3:0 na zápasy.

Když nejlepší český stolní tenista Petr Korbel v Ostravě nedávno nový klub zakládal, byla Liga mistrů jedním z jeho cílů. A ten se splnil poměrně rychle. Ba co víc, hned ve druhém domácím zápase se Ostravanům podařilo zvítězit – německého favorita z Ochsenhausenu vymetli 3:0, což bylo největší překvapení tohoto kola Ligy mistrů.

Petr Korbel, manažer TTC Ostrava: “Liga mistrů je nejvyšší soutěž, kterou může klub v jakémkoliv sportu hrát. Jsem šťastný, že se nám ji podařilo pro Ostravu vybojovat.”

Aby ostravský tým v Evropě uspěl, musel angažovat dva špičkové hráče – druhého nejlepšího světového obranáře Řeka Gionise a Srbskou jedničku Karakaševiče. Základní tým pak doplňuje český reprezentant Tomáš Tregler.

Tomáš Tregler, TTC Ostrava: “Hrajeme proti nejlepším světovým hráčům, takže jsme se museli posílit, bez toho by to nešlo. A jak je vidět, posílili jsme dobře.”

Ostravští stolní tenisté po vítězství 3:0 poskočili na druhé místo skupiny C, bilanci si mohou ještě vylepšit příští středu doma proti rakouskému Velsu.

Nahlásit chybu


K tématu
B2B Partner s.r.o. / ProLogis Park
Ostrava
od 40 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

ELTOM, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 30 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

PATRIOT SECURITY s.r.o., Ostrava - Hrušov
Ostrava
od 107 Kč/hod.

Detail