Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejisté Vítkovic chtějí play-off začít doma

  • Ostrava,

Dva mimořádně těžké zápasy odehráli hokejisté Vítkovic v pátek a v neděli. V prvním porazili Olomouc a ve druhém po samostatných nájezdech prohráli po dvou letech s pražskou Spartou. V tabulce jim patří 3. místo.

V pátečním domácím zápase přivítali Vítkovice v Ostravar Aréně Olomouc a po první třetině bylo jasné, že to nebude lehké. Oba týmy daly po dvou gólech. V přestávce musel v kabině trenér zvýšit hlas a druhá třetina už byla o něčem jiném. Vítkovice přidaly na důrazu a přidaly další 3 góly, z toho dva v přesilovkách.

Lukáš Klok, HC Vítkovice: “Po první třetině jsme dostali trošku kartáč v šatně, trošku jsme si to vyříkali mezi sebou. Bylo to vyrovnané a ten třetí gól tam naštěstí padl a to nás uklidnilo.”

Jan Eberle, HC Olomouc: “Zlomilo se to, když Vítkovice využily přesilovky, poskočily nám na rozdíl tří gólů. Ve třetí třetině jsme se snažili, ale bohužel jsme se nedostali do souvislejšího tlaku.”

Ve třetí třetině osm a půl tisíce diváků další branku nevidělo a tak skončilo utkání 5:2. Za Vítkovice se také představil 16letý Jaromír Pytlík ze Žďáru nad Sázavou.

Jaromír Pytlík, HC Vítkovice: “Byl jsme překvapený, ale byl jsem rád, že jsem dostal tu šanci a mohl si zahrát. Ze začátku jsem byl nervózní, ale pak to ze mně spadlo.”

Vítězství s Olomoucí vyneslo Vítkovicím třetí příčku v tabulce. Tu si udržely i přes nedělní prohru na Spartě, kde se za nerozhodného stavu jely samostatné nájezdy. Bartošákovi nestačilo ani 50 zákroků.
Jak jsem vyhrál válku / komedie

15.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Cavewoman / humorná show / přesunuto z 23. 6.

17.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

DEFENDIT CORDIS s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 16 100 do 17 100 Kč/měsíc

Detail

Easy Logistics, s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

DANĚ V POHODĚ, spol. s r.o.,
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků