Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

VIDEO: Žena se "podruhé narodila". Auto, které se na ni po nehodě řítilo, zastavil sloup semaforu

  • Ostrava,

O obrovském štěstí může hovořit žena, která se stala svědkem dopravní nehody nedaleko centra Ostravy. Po srážce dvou aut se na ni řítilo osobní auto, které se těsně před ní zastavilo o sloup semaforu. Kolizi zavinil řidič, který křižovatkou projel na červenou. Policie hledá svědkyni nehody.

Dopravní nehoda se stala krátce před desátou hodinou dopoledne, v pondělí 3. února, a to na frekventované křižovatce ulic Muglinovská a Sokolská třída. Ze záznamu je patrné, že kolizi zavinil řidič, který nerespektoval červenou na semaforu. Srazil se autem, které nemělo šanci na jeho jízdu zareagovat. Podle dostupných informací se během nehody nikdo nezranil.

Záznam, který zachytil kolizi, pořídil pravděpodobně některý z řidičů MHD. Video doslova oblétlo sociální sítě. Na videu je vidět i řidič z bílého auta, který se snaží otevřít dveře dalšího havarovaného vozu.

"Dne 3. února 2020 v 9:50 hodin řídil 35letý muž vozidlo Audi po ulici Mariánskohorská v Ostravě ve směru jízdy od ulice Nádražní. Při jízdě neměl respektovat na světelné křižovatce s ulici Sokolská světelný signál „Stůj“ a vjel bezprostředně do jízdní dráhy vozidlu Hyundai, které řídil 27letý muž. Došlo ke střetu a vozidlo Audi bylo odhozeno do světelného signalizačního zařízení pro chodce. Ve vozidlech nebyl nikdo zraněn. Dechové zkoušky u řidičů byly s negativním výsledkem. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 400 tisíc korun. V době nehody se na ostrůvku pro chodce nacházela neznámá žena, která po nehodě z místa odešla. Nemáme informaci, jestli neutrpěla zranění a proto žádáme chodkyni či svědky, kteří by pomohli s jejím ztotožněním, ať kontaktují dopravní policisty na tel. čísle 974 725 254 nebo na email mrpo.odi.nehody@pcr.cz," stojí v tiskové zprávě PČR.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy