Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě se od středy na 36 hodin uzavřou 2 úseky Rudné ulice

  • Ostrava,

Řidiči v Ostravě budou muset počítat s další komplikací. Ve středu 11. srpna v 10. hodin se na 36 hodin uzavřou dva úseky Rudné ulice ve směru na Havířov. Ostravské komunikace potřebují bleskově opravit zvlněnou silnici.

Oprava havarijního stavu dvou úseků silnice proběhne tuto středu a čtvrtek na Rudné ulici v Ostravě. Půjde o bleskový zásah na mostě nad Frýdeckou a estakádě v blízkosti Závodní ulice.

Daniel Lyčka, ředitel Ostravských komunikací: "Obě opravy se uskuteční ve směru na Havířov a uzavřou řidičům na 36 hodin pravý jízdní pruh. V obou případech se musí opravit zvlněný povrch vozovky, který správce komunikací, tedy ŘSD, vyhodnotil jako havarijní."

Uzávěra začne platit ve středu (11. 8.) od 10,00 hodin. Bude uzavřen pravý jízdní pruh ve zmíněných úsecích Rudné - nad Frýdeckou ulicí a mezi ul. Závodní a Tavičskou. 

Eva Kijonková, mluvčí Ostravských komunikací: "Silničáři nejprve odfrézují živičný povrch, poté bude probíhat strojní čištění. Uzávěra se protáhne do druhého dne, kdy v pět ráno začne příprava podkladu vozovky - ruční bourání, čištění staré živice před a za dilatacemi mostů, provedení spojovacího postřiku a pokládka nového živičného povrchu."
Petr Uhlíř, výrobní náměstek Ostravských komunikací: "S odstraněním uzávěry budeme muset počkat do vychladnutí povrchu. S ukončením tedy počítáme ve čtvrtek 12. srpna kolem 22. hodiny."

Zaměstnanci Ostravských komunikací prosí řidiče o maximální trpělivost a vzájemnou ohleduplnost, aby v opravovaných úsecích nedocházelo k nehodám nebo k ohrožení pracujících silničářů a techniky.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy