Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě na nájezdu na Místeckou kompletně shořelo BMW

  • Ostrava,

Dvě jednotky hasičů zasahovaly v sobotu před polednem u požáru BMW na nájezdu na ulici Místecká v Ostravě. Událost se obešla bez zranění a oheň žárem poškodil i silnici.

Pořádný poprask způsobil požár staršího BMW v Ostravě. Řidiči začalo za jízdy hořet, stihl akorát zastavit na nájezdu na Místeckou ulici a vůz doslova během chvíle pohltily obrovské plameny. Hasiči se o požáru dozvěděli krátce před 12. hodinou. Na místo vyrazily dvě jednotky ze stanic Ostrava-Jih a Ostrava-Zábřeh.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "K uhašení požáru použili hasiči vysokotlaký proud z jednoho zásahového automobilu. Požár hasiči dostali během pár minut pod kontrolu, během dalších deseti minut pak zajistili kompletní likvidaci požáru. Před odjezdem hasiči provedli závěrečnou kontrolu vozidla pomocí termokamery a následně se vrátili na své základny."

Požár se obešel bez zranění. Oheň svým žárem poškodil povrch vozovky, předběžná škoda napáchaná požárem byla vyčíslena na 60 tisíc korun. Příčina vzniku požáru je v šetření.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy