Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rudnou ulici v Ostravě čeká dopravní omezení, na dvou místech se bude opravovat silnice

  • Ostrava,

Od pátku 24. června od 17 hodin, by se měli řidiči připravit na dvě dočasná omezení provozu na ostravské Rudné ulici. V Zábřehu se bude opravovat výjezdová rampa z Rudné na Plzeňskou ulici ve směru na Mošnov a současně v Porubě výjezdová rampa na Rudnou z ulice Nad Porubkou.

Opravy povrchu budou provádět Ostravské komunikace.

Petr Uhlíř, výrobní náměstek Ostravských komunikací: "Na obou místech budeme frézovat povrch vozovky, následně se vyfrézované plochy strojně očistí. Pak provedeme penetrační nástřik a pokládku nové asfaltové vrstvy. Tyto práce dočasně omezí provoz v daných lokalitách na Rudné ulici a v jejím okolí."

Opravy jsou naplánovány jen na dva dny, přesněji na 24. a 25. června. V případě opravy Rudné v místě výjezdové rampy na ulici Plzeňská budou práce probíhat za částečného omezení provozu. Ten bude veden zúženým jízdním pruhem souběžným s místem opravy. Během opravy v ulici Nad Porubkou - na výjezdové rampě na Rudnou se ve směru na rampu řidiči nedostanou, a budou proto muset použít vyznačené objízdné trasy.

Eva Kijonková, mluvčí Ostravských komunikací: "Objízdná trasa povede ve směru ke křižovatce ulic Bílovecká a Nad Porubkou a na mimoúrovňové křížení dálnice D1 a Rudné. Řidičům to prodlouží cestu na Opavu, do centra Ostravy a ve směru na Český Těšín o dva až tři kilometry. V opačném směru od sjezdu z Rudné zúží silničáři komunikaci na jeden jízdní pruh a provoz bude tímto zúženým jízdním pruhem veden souběžně s místem opravy vozovky."

Změny v dopravě Ostravské komunikace vždy vyznačí přenosnými dopravními značkami. I tak ale firma prosí řidiče, aby byli ve dnech 24. a 25. 6. na Rudné opatrní a raději si naplánovali na cestu o něco delší čas.

Nahlásit chybu


K tématu
Active Colour s.r.o. - OSTRAVA
Ostrava
od 103 Kč/hod.

Detail

Bartoň a Partner s.r.o., Ostrava (Poděbradova)
Ostrava
od 12 975 Kč/měsíc

Detail

Miroslav Pekař, STOMMPY CZ/SK
Ostrava
od 24 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail