Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kvalita drogy ho neuspokojila, tak lahví napadl náhodného muže, pobodal ho střepy a ukradl kytaru

  • Ostrava,

Popíjení několika litrů vína a poté nákup drog od neznámé dvojice. Takto popisuje svůj den muž, který bezdůvodně napadl náhodného muže v Ostravě. Jako důvod uvedl, že nebyl spokojený s kvalitou zboží, které od neznámé dvojice dostal. Případ řeší kriminalisté, muž je obviněn.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Muž bez oficiálního trvalého pobytu měl po celý den popíjet alkohol, údajně až několik litrů vína. Od jisté dvojice si měl zakoupit drogu, ale nezamlouvala se mu kvalita zboží. Dostal vztek. Byla již noc, chodil po městě. U jednoho z panelových domů spatřil náhodného muže. Měl k němu přistoupit a udeřit ho skleněnou lahví do hlavy. Lahev se rozbila. Střepy pak měl několikrát poškozeného bodnout nejen do obličeje. Napadený utrpěl středně těžká zranění, která vskutku jen shodou okolností nebyla vážnější." 

Pachatel muži navíc odcizil jeho kytaru a chtěl ji použít k dalšímu útoku. Nakonec ale z místa odešel. 

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK"Také zde se projevila místní znalost ostravských kriminalistů a současně dobrá práce při analýze množství informací, kromě jiných také od strážníků městské policie. Podezřelý byl tak zanedlouho po činu zadržen a kytaru již nestačil prodat, jak se domníval. Krajští kriminalisté zahájili proti 40letému muži trestní stíhání pro pokus zločinu loupeže a pro přečin výtržnictví."

Nahlásit chybu


K tématu
Easy Logistics, s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 50 000 Kč/měsíc

Detail

WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 35 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

HB group Facility s.r.o.,
Ostrava
od 13 000 do 15 000 Kč/měsíc

Detail