Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté se představili na Dni ostravských dopraváků

  • Ostrava,

Policisté z oddělení hlídkové služby společně s dopravním inspektorátem a preventisty Městského ředitelství policie Ostrava Moravskoslezského kraje se v předešlých dnech zúčastnili Dne ostravských dopraváků.

Této tradiční akce se policie spoluúčastní již několik let a ani letos tomu nebylo jinak.

Martina Jablońská, oddělení prevence PČR MSK: "Návštěvníci měli možnost vyzkoušet si výstroj, výzbroj policisty nasazeného do akce a co všechno obnáší být připraven do služby u oddělení hlídkové služby. Veřejnost si mohla prohlédnout služební vozidlo dopravní policie nejen z venčí, ale také jeho vybavení. Nezapomněli jsme ani na nejmladší účastníky. Pro děti byly ve stánku prevence připravené různé kvízy a hádanky, a pokud se jim povedlo najít správné řešení, byly obdařeny malým dárečkem.

Za zvuku sirén a blikajících majáků policisté předvedli dynamickou ukázku pronásledování nebezpečného pachatele loupežného přepadení se zbraní.

Martina Jablońská, oddělení prevence PČR MSK: "Součástí exhibice bylo použití donucovacího prostředku TASER, spoutání zadržené osoby, její bezpečnostní prohlídka a odvedení do služebního vozidla."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy