Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidič zřejmě nedal v Ostravě přednost motorkáři, policie hledá svědky

  • Ostrava,

Policie hledá svědky dopravní nehody v Ostravě-Porubě z konce srpna. Řidič osobního auta zřejmě nedal 26. srpna brzy ráno přednost nad Hlavní třídou motorkáři.

Nehoda se stala 26. srpna okolo 4:50 hodin na křižovatce ulic 17. listopadu a Hlavní třída.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Řidič (r. 1964) osobního vozidla Škoda Octavia modré barvy jel po ulici 17. listopadu a při odbočování vlevo na vedlejší komunikaci (ulici Hlavní třídu) s největší pravděpodobností nedal přednost řidiči (r. 1994) protijedoucí motorky značky Aprilia Mana 850, čímž došlo k jejich střetu."

Motorkář utrpěl zranění a skončil v nemocnici. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Oběma řidičům byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu s negativním výsledkem."

Policie se teď obrátila na veřejnost, protože hledá svědky.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Dopravní policisté se zabývají okolnostmi a příčinami dopravní nehody. Zjišťují průběh nehodového děje a v souvislosti s tím se obrací na případné svědky, kteří se v danou dobu nacházeli na uvedeném místě. Také žádají řidiče vozidel, kteří místem projížděli, a případně jejich vozidlo disponuje palubní kamerou, aby se obrátili na tísňovou linku 158. Za poskytnuté informace děkujeme."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy