Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rukama, nohama i předměty rozbíjel skla u aut v Ostravě, hledá ho policie

  • Ostrava,

Běžel noční Ostravou a postupně ničil zaparkovaná auta. Skákal na kapoty a prokopával přední skla, jinde zase rukou rozbil zadní sklo. Nebo použil i různé předměty. Takto poškodil sedm aut. Policie zveřejnila i videozáznam jeho jednání a žádá veřejnost o pomoc při pátrání.

zdroj videa: Policie ČR

Muž jako smyslů zbavený řádil v ulici Korunní v Ostravě-Mariánských Horách v noci na přelomu srpna a září. Po půlnoci 1. září poškodil dokonce několik zaparkovaných aut během pár minut.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Na základě získaných a vyhodnocených kamerových záznamů bylo zjištěno, že neustanovený muž během jedné noci poškodil několik zaparkovaných vozidel na ulici Korunní v Ostravě. Na některé skočil a poškodil čelní skla, do jiných naopak uhodil nezjištěným předmětem, čímž jim rozbil skleněné výplně oken. Ohledáním na místě bylo zjištěno, že neznámý pachatel poškodil sedm vozidel, čímž způsobil škodu převyšující několika desítek tisíc korun.

Případem se zabývají policisté z obvodního oddělení Ostrava-Mariánské Hory, kterým se doposud nepodařilo muže najít. Proto zveřejnili kamerové záznamy a žádají veřejnost o pomoc při pátrání.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti muže. Jakoukoli informaci, která by mohla vést k jeho ztotožnění, volejte na tísňovou linku 158, případně ji sdělte na nejbližší policejní služebně. Také se obracíme na samotného muže, aby se přihlásil na obvodní oddělení Ostrava-Mariánské Hory, ulice STRMÁ 14. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."
Nahlásit chybu


K tématu
JOB FACTORY s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 29 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

VÍTKOVICE, a.s. - Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Protektia s.r.o., Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail