Novojičínská nemocnice zve na Den prevence plný bezplatných vyšetření

  • 5. listopadu 2018,
  • 8:28

Vyšetření z kapky krve, kontrola znamének, spirometrie, prevence rakoviny i měření hladiny stresu a stavu cév, to je jen zlomek aktivit, které nabídne ve čtvrtek 8. listopadu Nemocnice Nový Jičín, člen skupiny AGEL. V rámci akce Den prevence si budou moci všichni zájemci nechat prověřit své zdraví, a to bez žádanek či předchozích objednávek.

Reklama

„Prevence je zcela zásadní pro zachování dobrého zdraví, a ve většině případů je to právě včasný záchyt onemocněn či obtíží, který rozhodne o úspěšnosti léčby. Lidé ale občas na prevenci zapomínají, podceňují ji, nebo raději opomíjejí kvůli nutným finančním výdajům. To chceme naší preventivní akcí změnit,“ vysvětluje Bc. Olga Sekerášová, manažerka zdravotní péče Nemocnice Nový Jičín, s tím, že akce je určena jak lidem, kteří jsou jen zvědaví na svůj zdravotní stav, tak i všem, které trápí jakékoliv obtíže a návštěvu lékaře zatím odkládali.

Veškerá nabízená preventivní vyšetření přitom budou moci zájemci absolvovat zdarma i bez předchozí objednávky či doporučení. „Komplexní výčet nabízených vyšetření zahrne vyšetření cukru, tuku a krevní skupiny z krve, kontrolu kožních znamének, vyšetření dechové kapacity, komplexní ORL vyšetření, měření metabolismu a hodnot tuku v těle i měření hladiny stresu a stavu cév v organismu,“ vyjmenovává Olga Sekerášová.

Kromě vyšetření budou zdravotníci nabízet také osvětu ohledně cévní mozkové příhody, poradenství ohledně inkontinence, prevence rakoviny prostaty či děložního čípku, a zájemcům nabídnou také ukázku a nácvik správného samovyšetření prsu či cviků pro prevenci pohybových obtíží.

Akce proběhne ve čtvrtek 8. listopadu v prostorách interního pavilonu a ORL ambulance Nemocnice Nový Jičín, a to v čase od 13 do 16:30 hodin.Spirituál kvintet

23.11. 19:00 - 14.11. 14:45
Frýdek-Místek, Kostel sv. Jana a Pavla, Frýdek - Místek

Trhy, co se hledají - nekomerční farmářské trhy v Trojhalí

17.11. 11:00 - 14.11. 14:45
Ostrava, Trojhalí Karolina, Ostrava

Žlutý pes slaví 40 let v Garáži

05.12. 20:00 - 14.11. 14:45
Ostrava, RnR GARAGE Martinov

PIRES s.r.o.
Frýdek-Místek
od 16 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

Martin Häusler
Karviná
od 14 300 Kč

Detail

SEMAG spol. s r.o.
Karviná
od 12 200 Kč do 16 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu