Reklama

V Ostravě vzniknou nové půdní byty

  • 14. prosince 2018,
  • 10:31

Společnost Residomo má velké plány. V příštím roce chce nejen rekonstruovat a zateplovat další bytové domy, ale také stavět. Přímo v centru Ostravy by tak měly vzniknout zbrusu nové půdní byty.

Reklama

“Na příští rok jsme si vytýčili zhruba 50 půdních bytů, které budou v hodnotě přes 70 milionů korun, měly by být zejména v centru, a to proto, že v Ostravě jsme vyprodaní a nemáme co už svým nájemníkům nabízet. A potom chceme revitalizovat celé některé oblasti, které třeba v minulosti neměli úplně dobrou nálepku,” uvádí Jan Rafaj, generální ředitel Residomo

Zatímco loni se začalo Ostravou-Kunčičkami, příští rok to bude Havířov-Šumbark. Celkem chce firma proinvestovat více než 800 milionů korun. Dalšími projekty jsou lepší komunikace a výhodnější ceny za různé produkty.

“Chceme nabídnout i elektronický způsob komunikace s námi, chceme nabídnout našim nájemníkům i nákup různých produktů za výhodnější ceny. To znamená, budeme vyjednávat naší velikostí, naší silou ve prospěch našich nájemníků.

A Residomo nezapomíná ani podnikatele..

My se snažíme, aby podnikatelé, kteří u nás podnikají byli úspěšnější v tom, co dělají, proto jsme přišli s programy rodina Residomo, Podnikatelská akademie, Živá hlavní, kde do Havířova přišlo 6 tisíc lidí přímo do ulic a výsledkem toho je, že lidé dostávají speciální nabídky a zároveň můžou od velkých obchodních řetězců se vrátit zpátky k těm malým podnikatelům, místním řezníkům, místním kavárníkům."  Roman Frkous, ředitel vnějších vztahů Residomo

Příští rok bude pokračovat také projekt Cesta domů, který pomáhá dětem z dětských domovů najít svůj nový domov.Hamlet

25.01. 19:00 - 22.01. 7:47
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Pavel Šporcl s cikánskou cimbálovou kapelou

07.03. 19:00 - 22.01. 7:47
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Horkýže Slíže v Garáži - 1. koncert

20.03. 20:00 - 22.01. 7:47
Ostrava, RnR GARAGE Martinov

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 27 384 Kč

Detail

Příležitost pro každého, s.r.o.
Ostrava-město
od 16 280 Kč

Detail

ELKOPLAST CZ, s.r.o.
Bruntál
od 13 350 Kč do 16 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu