Přesvědčte kolegy a udělejte si 7. října Papučový den. Podpoříte mobilní hospice

  • 30. září 2019,
  • 9:50,
  • PR

Již 3. ročník kampaně "DOMA. Týden pro mobilní hospice" proběhne opět druhý říjnový týden, a to 7. - 13. října 2019. Zapojí se do něj 21 mobilních hospiců po celé ČR. Cílem nás všech je šířit myšlenku umírání doma. Chceme, aby lidé věděli, že mají možnost vybrat si, kde chtějí strávit závěr svého života. Že existují organizace, které pomůžou i nevyléčitelně nemocným dospělým a dětem zemřít důstojně a doma. Pomozte nám šířit tuto informaci, aby i ostatní věděli.

Stáhnout video

Kampaň "DOMA. Týden pro mobilní hospice"

Každý ze zapojených hospiců bude v tomto týdnu pořádat odborné i laické akce. Na to, jaké akce se chystají, se můžete podívat na www.umiratdoma.cz.

Mobilní hospic Ondrášek bude mít v tomto týdnu v Ostravě a Havířově rozmístěno 5 informačních míst. Ty budou představovat křesla s infúzními stojany s informačními materiály. Dále pořádáme nebo se účastníme těchto akcí:

7. 10. Papučový den
8. 10. Kurz: Jak prožívají smutek a truchlí děti? s naší psycholožkou Janou Hořínkovou
10. 10 Den otevřených dveří
11. 10. Kafrárna Petra Kubaly o kampani DOMA.
13. 10. Mše svatá za MH Ondrášek a mobilní hospic Sv. Kryštofa

Papučový den

Papučovým dnem startujeme celou kampaň. Je to den, kdy si bereme papuče všude s sebou. Na poštu, na úřad, do práce, do školy... Prostě všude. Pomozte nám šířit myšlenku mobilních hospiců a vezměte si tak kousek svého "doma" s sebou. Vezměte si i vy papuče s sebou, vyfoťte se a sdílejte na sociálních sítích s #papucovyden. Nebo nám fotku sebe, celé rodiny, vašich kolegů v práci pošlete na projekty@mhondrasek.cz. Podpořte mobilní hospicovou péči v České republice. Více informací najdete na www.papucovyden.cz.BAUMASCHINEN s.r.o. - provozovna Bruntál
Bruntál
od 38 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

Ferdinand Koiš - provozovna
Orlová
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

W. Agency s.r.o. - pracoviště Opava
Opava
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků