Fajne léto a 5. narozeniny Velkého světa techniky

  • 17. září 2019,
  • 20:47,
  • PR

Přijďte si užít poslední okamžiky léta a zároveň oslavit 5. narozeniny Velkého světa techniky. V rámci programu nabitého k prasknutí vystoupí jako hlavní hvězdy čertice Lumpína s Klaunem Hopsalínem a chybět pochopitelně nesmí ani vědecká show plná neotřelých pokusů. Kromě toho se děti vyřádí na venkovním funny sportovišti, budou si moci vyzkoušet závody v Trojnohavicích či zaskákat ve skákacím hradu. Nejmenší děti se dočkají malování na obličej a pro ty starší budou připraveny zapeklité hlavolamy či kreativní dílničky, v nichž si malí šikulové mohou vyrobit vlastní narozeninový buttonek. Na zá

Fajne léto je cyklus akcí pořádaných ve spolupráci s Moravskoslezským krajem na jednotlivých místech Technotrasy. Dolní Vítkovice a Svět techniky mezi tato místa patří a každoročně připravují bohatý program pro rodiny s dětmi i jednotlivce všech věkových kategorií. Část programu se uskuteční před budovou Velkého světa techniky a bude zdarma.

Fajne léto a 5. narozeniny Velkého světa techniky proběhnou v sobotu 28. září od 12:00 hodin. Těšíme se na vás v Dolních Vítkovicích.PROFIZA s.r.o.
Karviná
od 21 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

Hroší stavby Morava a.s. - Ostrava
Ostrava
od 120 do 130 Kč/hod.

Detail

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB - pracoviště
Bruntál
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků