Prvoligový hokejový klub AZ Residomo Havířov vstupuje do další sezony

  • 19. září 2019,
  • 13:06,
  • PR

Věří, že i díky podpoře generálního partnera, se probojuje opět až do play-off.

“Výsledkově je to výborné, protože oba ročníky jsme hráli play-of a my vnímáme to, že hokej k Havířovu patří. V současné době nejlepší hráč David Pastrňák je z Havířova, o Havířovu krásně mluví a my to vidíme i na tom, jak naši nájemníci využívají benefity týkající se hokeje. Takže přejeme Havířovu vše nejlepší i v nové sezoně,” řekl Generální ředitel společnosti Residomo Jan Rafaj.

Hrát první ligu je finančně hodně náročné, zvlášť v konkurenci s jinými kluby, jako jsou například České Budějovice. Havířov jde ale jinou cestou a tým sestavuje zejména z řad svých odchovanců.

“Touto cestou bych chtěl poděkovat našim hlavním partnerům, chtěl bych poděkovat i městu, které se nedílnou součástí podílí na chodu klubu. Samozřejmě nechtěl bych zapomenout i na podporu fanoušků, protože fanoušci jsou součástí jak ekonomiky, tak i zábavy v klubu a jsou pro nás také důležití,” dodal prezident HC AZ Residomo Havířov Jaroslav Mrowiec.

V letošní sezoně bude mít AZ úplně ten nejmladší tým. 

“Myslím si, že tým je mladý a měl by využívat jiné přednosti. Měli bychom hrát rychleji a ofenzivněji,” řekl hráč AZ Residomo Havířov Jan Maruna.

To ostatně ukázali hráči v prvním domácím utkání, kdy porazili Vsetín 2:0.-JÍDELNA OPEN s.r.o.
Ostrava
od 14 600 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

Lakostav družstvo, Ostrava - Hrabůvka
Ostrava
od 18 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

MPOWER Engineering, a.s. Ostrava
Ostrava
od 15 000 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků