Bílovec organizuje SWAP nebo-li výměnu oblečení

 • 14. října 2019,
 • 12:51,
 • PR

Myslete udržitelně a ekologicky. To je heslo a hlavní smysl bíloveckého kulturního centra, které pořádá už po druhé výměnný bazar s oblečením. Udržitelná móda je skvělý způsob, jak se přiblížit slow fashion. Pojďte tedy s námi do toho! Přijďte si vyzkoušet, jaké to je pořídit si něco nového do šatníku, ale nevkročit do obchodu. Nekupujte, swapujte!

Dne 26. 10. 2019 se v Městské knihovně Bílovec od 9 do 12 hodin uskuteční akce s názvem II. Bílovecký SWAP. SWAP neboli výměna oblečení. Přineste věci, které již nenosíte a obohaťte svůj šatník o nové kousky. To vše udržitelně a ekologicky! Lokální výměna je nejšetrnější a nejúčinnější způsob ekologického získávání věcí. Oblečení, které chcete poslat dál, můžete nosit do bílovecké knihovny již od 21. 10. Do výměny přijímáme pouze oblečení pro dospělé v perfektním stavu. Oblečení přijímáme bezvadné a čisté, a to dámské i pánské. Přijímáme také obuv a doplňky.

Zbylé oblečení darujeme Nadačnímu fondu Kousek po kousku a Charitě České republiky.

Dbáme na kvalitu, nikoliv na kvantitu. SWAP je o výměně skvělých věcí. Lokální výměna je nejšetrnější a nejúčinnější způsob ekologického získávání věcí. Po celou dobu SWAPu budeme přijímat pouze bezvadné a čisté věci. Přijímáme dámské, pánské oděvy, obuv ale i doplňky. SWAP není bazárek, je o výměně věcí. Pošlete dál, co se vám nehodí, ale pro někoho jiného znamená radost! Odneste si to, co budete rádi nosit. 

  Co na SWAP patří? Šaty z loňského léta, které si letos už neoblečete; kabát, který je vám těsný a už ho neunosíte; kalhoty, které se vám už nehodí; halenka, košile či triko, které jste si koupili ve výprodeji, ale nikdy neoblékli; kabelka nebo boty, které už se vám nelíbí, ale pro někoho jiného by to mohl být poklad

   Jedná se o komunitní akci a vstupné je dobrovolné.

   Více informací na webu http://knihovna.kcbilovec.cz/ nebo na facebooku knihovny  https://www.facebook.com/knihovnabilovec/.
   ČIFO - Český institut finanční odpovědnosti a.s., Ostrava a Frýdek-Místek
   Ostrava
   od 87 Kč/hod.

   Detail

   Družstvo Venturer - Moravskoslezský kraj
   Ostrava
   od 18 000 do 25 000 Kč/měsíc

   Detail

   KOKEŠ Steel Group s.r.o. - pracoviště Háj ve Slezsku
   Háj ve Slezsku
   od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

   Detail

   Nejčtenější zprávy

   PR články

   Více PR článků