HSF System podporuje domácí region. Loni pomohl Hospici Ondrášek i dětem s obrnou

  • 23. ledna 2020,
  • 9:58,

Stavební společnost HSF System dlouhodobě podporuje v rámci svého CSR programu nadace, spolky a projekty, které pomáhají v Moravskoslezském kraji, kde společnost působí.

V roce 2019 podpořila ostravská společnost místní kalendář fotografa Borise Rennera s názvem „Dřisty z klepača“, jehož výtěžek pak putoval na rehabilitaci dětí s dětskou mozkovou obrnou. Částku 50 000 korun společnost věnovala Mobilnímu hospici Ondrášek, který poskytuje odbornou paliativní péči. Zaměstnanci Ondrášku mohou i díky ní každý den pečovat o své pacienty a ti tak mohou strávit poslední období života obklopeni svými blízkými, v laskavém a milujícím prostředí.

Další podpořenou oblastí se stal volný čas, kde se HSF System zaměřil na cyklistiku v rámci sportovního seriálu Valachy Tour 2019. Stal se také partnerem unikátního vzdělávacího, kulturního a společenského centra, které vyrostlo v hojně navštěvované dominantě Ostravy, industriálním komplexu Dolních Vítkovic (DOV). 

V neposlední řadě velkou váhu společnost přikládá vzdělávání a setkávání se s mladými talenty, a proto spolupořádala na Fakultě stavební VŠB-TU Ostrava dvě přednášky pro mladé stavaře. Setkání měla název Diskúterý s HSF System a byla zaměřena na teorii projektů a realitu výstavby, kde konkrétní příklady představovaly realizace pro společnosti Marlenka International a Roper Engineering. Studenti dále s odborníky z HSF System diskutovali o tzv. BIM (Building Information Modeling), neboli o projektování a výstavbě s využitím moderních nástrojů ve stavební společnosti. Také zjistili, proč používat elektronický stavební deník. 

Společnost HSF System se bude v rámci CSR aktivit pomáhat potřebným také v roce 2020, kdy rovněž poskytne pomoc vybraným organizacím a projektům, které jinak těžko nacházejí podporu a finance nezbytné pro své fungování.


  • Společnost HSF System je ryze česká stavební společnost, která vznikla v roce 2002. 
  • Zaměřuje se na generální dodávky staveb a realizuje kompletní střešní a fasádní opláštění moderních objektů včetně jejich rekonstrukcí. 
  • V roce 2018 dosáhla společnost HSF System tržeb 1,250 mld. Kč. 
  • Ředitel společnosti Jan Hasík je držitelem titulu EY Podnikatel roku 2016 MS kraje. 
  • Společnost má sídlo v Ostravě, pobočky v Praze a Plzni. Na Slovensku působí dceřiná společnost HSF System SK. 


Zubní laser s.r.o. - pracoviště
Opava
od 25 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

JIMI-Brusivo s.r.o.;
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Centrum krásy a odpočinku Havířov
Havířov
od 12 075 do 15 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků