LÍHEŇ 2020: V hudebních klubech se rozhoduje o semifinalistech!

  • 12. srpna 2020,
  • 19:28,
  • PR

I uprostřed prázdnin se najdou chladná místa, kam se dá skrýt před slunečními paprsky a rozžhavenými chodníky měst – jsou to hudební kluby, kde se pořádá 19. ročník mezinárodní soutěže amatérských hudebníků Líheň! Každý pátek a sobotu se zde v srpnu rozhoduje o semifinalistech tohoto ročníku.

„Ještě chybí dva páteční a sobotní večery a budeme znát šestici semifinalistů tohoto ročníku, kteří se v září utkají o čtyři posty do Velkého finále a následně na pódiu Slezskoostravského Rockfestu o vítězství v soutěži a atraktivní ceny. Tento ročník pro nás není pořadatelsky jednoduchý – už jsme přesouvali soutěže třikrát, ale věříme, že soutěž zdárně dokončíme,“ popisuje ředitel soutěže Marek Slonina z pořádající produkční agentury Viking agency s tím, že doufá, že hudebníky v klubech podpoří i fanoušci. „Už známe první dva semifinalisty, kteří o víkendu rozhodli o svém postupu. V pátek si vybojovala postup z havířovského Clubu Centrum opravdu mezinárodní partička Mr. Moss, z karvinského Hard Cafe pak postoupil Wolf Gang z Frýdlantu nad Ostravicí. Oba koncerty stály za to, jen by si kapely zasloužily více fanoušků, kteří zjevně volili posezení u vody, před kluby,“ dodává.

Už tento víkend to mohou fanoušci napravit a přijít podpořit do Havířova v pátek skupiny: Dundee & FRIENDS (Zlín,CZ), NighTeen SevenTies (Myjava,SK) a SubLunar (Wiercany,PL). Do Karviné se pak mohou fanoušci těšit na trojici kapel: Knut Knotgursen (Žilina,SK), Sugar and spice holding company (Olomouc,CZ), Coincidence (Ostrava,CZ).

„Vstupné se nehradí, takže si mohou fanoušci rockové muziky zadarmo užít solidní hudební nálož v podzemních klubech, kde vedra jako venku rozhodně nehrozí. Samozřejmě dodržujeme všechna hygienická opatření a o uhašení žízně také není na našich barech problém,“ lákají na další kola soutěže Vikingové. 

Více informací o Líhni najdou na FB profilu soutěže a webových stránkách www.lihen.cz.STAKOV, s.r.o., pracoviště Zelinkovice
Frýdek-Místek
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Čistící stroje s.r.o. - KÄRCHER STORE Retail Park Ostrava Poruba
Ostrava
od 18 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků