Zájem o služby zdravotní pojišťovny RBP roste

  • 15. října 2020,
  • 7:57,
  • PR

Spolehlivost, soustavná práce a moderní komunikace RBP, zdravotní pojišťovny stojí za rostoucím zájmem o její služby ze strany potenciálních klientů. „V posledním akvizičním období, které skončilo 30. září 2020, jsme do svých řad přijali více než 11.500 nových pojištěnců,“ uvádí Antonín Klimša, výkonný ředitel RBP.

RBP se dlouhodobě věnuje rozvoji telemedicínských projektů, preventivních a bonusových programů, bezkontaktní a bezbariérové komunikace i rozšiřování a modernizaci svojí pobočkové sítě. Její služby v současnosti využívá více než 427.000 českých občanů.

Antonín Klimša, výkonný ředitel RBP: „Děkuji tímto všem, kteří si vybrali značku RBP a rozhodli se navázat novou spolupráci s naší zdravotní pojišťovnou. Můj dík samozřejmě směřuje i k našim stávajícím věrným klientům, pro které rádi zajišťujeme zdravotní péči a připravujeme nejen tradiční preventivní programy, ale také nové nabídky moderních programů pro pojištěnce s potřebou zvýšené péče. Naše nabídka jim umožňuje kvalitnější přístup ke zdravotní péči například díky progresivním programům „Magnet 213“ nebo „Šance pro srdce“. Věříme, že naše práce dává smysl a rostoucí počet našich pojištěnců to potvrzuje."

O společnosti

RBP, zdravotní pojišťovna je největší regionální zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou v České republice. Registruje přes 427 tisíc pojištěnců, kteří mají k dispozici 42 poboček a spolupracuje s více než 13 tisíci smluvních lékařů. Svým klientům v rámci preventivních a bonusových programů poskytuje řadu příspěvků a celoročně pro ně pořádá i celou řadu zdravotně osvětových a prezentačních akcí. RBP je členem Svazu zdravotních pojišťoven ČR. Angažuje se v rámci rozvoje inovativních lékařských postupů a projektů, podporuje prevenci a zdravý životní styl obyvatelstva a aktivně spolupracuje na řešení systémových otázek a principů českého zdravotnictví.

Více informací o službách, programech a aktivitách RBP naleznete

na www.rbp213.cz.SALEX-STAV s.r.o..
Ostrava
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o., Ostrava,
Ostrava
od 5 700 do 13 500 Kč/měsíc

Detail

T-DIRIT s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků