Vyjádření ředitele FNO k účasti na jednání a ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou

  • 23. října 2020,
  • 15:45,
  • PR

Ve středu 21.10.2020 se ředitel FN Ostrava Jiří Havrlant zúčastnil jednání, které inicioval předseda poslaneckého klubu Hnutí ANO Jaroslav Faltýnek.

Jednání se týkalo pilotního projektu na plošné testování 3 antigenních systémů v korelaci s PCR testy, kdy FN Ostrava, Nemocnice Karviná-Ráj a Zdravotní ústrav Ostrava byli vybráni jako praktický realizátor tohoto projektu. Projekt se realizuje na základě podepsaného Memoranda o spolupráci mezi Ministerstvem zdravotnictví a Moravskoslezským krajem, FN Ostrava, Nemocnicí Karviná- Ráj a Zdravotním ústavem Ostrava. Je to srovnávací studie na dobrovolnících, kteří přicházejí na odběr z důvodu podezření na koronavirus.

Do Prahy ředitel Havrlant přijel v podvečer, čekal, až bude k jednání přizván, což bylo okolo 22h. Jednání trvalo přes hodinu. Jednal pouze s ministrem zdravotnictví Prymulou a předsedou poslaneckého klubu Hnutí ANO Faltýnkem. Jednání proběhlo v uzavřeném neveřejném soukromém prostoru Vyšehradské kapituly.Active Colour s.r.o. - OSTRAVA
Ostrava
od 5 475 do 5 475 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 100 Kč/měsíc

Detail

REKO s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 25 000 do 100 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků