Vánoce v Dolních Vítkovicích. Během Black friday nakoupíte permanentky a dárky se slevou

  • 20. listopadu 2020,
  • 9:30,
  • PR

Každým dnem se blíží uspěchaný vánoční čas a jako každý rok se i v Dolních Vítkovicích probudí kouzelná atmosféra magického zimního období. V této velmi těžké době je ale mnohem důležitější se umět zastavit, načerpat novou sílu a klid, a věnovat veškerý svůj volný čas rodině, přátelům a všem našim blízkým. Rádi bychom pozvali všechny návštěvníky do našich atraktivit jako je Velký a Malý Svět Techniky nebo naše kráska v oblacích Bolt Tower.

Pokud nám to aktuální situace dovolí a budeme moci veřejnosti otevřít cestu nezapomenutelných zážitků a vzdělávaní, představíme návštěvníkům vánoční tradice a zvyklosti z celého světa. Společně si užijeme ten pravý a kouzelný advent.

Plníme také sliby a budeme se snažit uskutečnit původně podzimní akci s názvem Děsivá noc v DOVu, která proběhne v sobotu 19. prosince od 20:00 hod. Zbývají poslední místa, ale stále si ještě můžete vstupenky zakoupit.

Celý tým Dolních Vítkovic se neustále snaží, abychom tu pro Vás mohli být i nadále a vymýšlí spousty skvělých produktů a především vánočních balíčků, kterými můžete obdarovat své blízké a zároveň také pomoci Dolním Vítkovicím. Pouze do Vánoc máte možnost nakoupit vstupenky do všech našich atraktivit za zvýhodněnou cenu. Nabídka je opravdu pestrá a potěší nejen milující rodiče a jejich děti, ale také firmu, která by ráda obdarovala své zaměstnance speciálním zážitkem. Naprosto unikátní nabídkou budou speciální večerní prohlídky, které proběhnou během ledna a února roku 2021. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, který se nebude jen tak brzy opakovat. Veškeré informace naleznete na našem eshopu v sekci Vánoční balíčky.

Expozice v současné době prochází značnými úpravami. Věnujeme se například exponátům v Dětském Světě, aby se i ti nejmenší cítili u nás bezpečně. Novinky pro své návštěvníky ale chystá i Hornické muzeum v Landek Parku, které zdokonaluje svou unikátní prohlídkovou trasu o nové zážitkové prvky.

Celý tým Dolních Vítkovic Vás zve k návštěvě nebo procházce zimním areálem a těší se na setkání.

Více na www.dolnivitkovice.cz

BLACK FRIDAY V DOLNÍCH VÍTKOVICÍCH

Už v pátek 27. 11. přesně od půlnoci vypukne nákupní šílenství na eshopu Dolních Vítkovic. Pouze tento jediný den máte možnost nakoupit různé permanentky do Světa Techniky za neuvěřitelně nízkou cenu. Kromě toho se můžete těšit na nabídku zábavných i poučných hlavolamů, stolních her a upomínkových předmětů za zlomkové ceny. Black Friday úplně poprvé – takže neváhejte a navštivte eshop.dolnivitkovice.cz.

Více informací: www.dolnivitkovice.czMallne Style s.r.o. - Slezská Ostrava
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

IDC CEMA s.r.o., Ostrava,
Ostrava
od 60 000 do 70 000 Kč/měsíc

Detail

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. - Nový Jičín, Kopřivnice a okolí
Nový Jičín
od 21 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků