Dobrých skutků není nikdy dost

  • 2. prosince 2020,
  • 10:00,
  • PR

V den Giving Tuesday, tedy Dárcovské úterý, který na celém světě patří štědrosti a dobrým skutkům, jsme v Agentuře Orange nabalili všechny dárečky pro dětské domovy, které jsme získaly. Od 2. 12. v 8.00 ráno vyrážíme na cestu po Moravskoslezském kraji za Spolek Madleine.

Spolek Madleine je pořadatelem tradiční série předvánočních benefičních koncertů pro podporu dětí. Snaží se tak přinést konkrétní a efektivní pomoc dětem s různou mírou znevýhodnění. Díky své kvalitě obohacuje projekt kulturní dění v regionu, vytváří tradici, propojuje oslovené cílové skupiny v důstojném prostředí kostela a prohlubuje altruismus. Děti v rámci projektu vyrábí dárky, které si lze za dobrovolnou cenu na koncertech zakoupit a podpořit tak další aktivity pro děti (vánoční akce, sportovní dny, lyžařské výcviky).Děti se díky získání možnosti vystoupit před publikem v neznámém prostředí zbavují ostychu a vnitřního napětí a na zkušenost velmi rády vzpomínají. Díky účasti na koncertech se u dětí zvyšuje motivace a pocit jejich vlastní osobní důležitosti.

Koncerty bohužel v letošním roce nejsou, ale naši parťáci z dětských domovů zůstali kamarády, a když nemohou do kostelů za námi, vyrazíme my k nim.

Děkujeme partnerům, kteří zůstali s námi, poskytli dárky pro děti z domovů a drží nám palce pro příští rok, abychom se opět na společném jevišti všichni potkali. Pokud máte chuť se k nám přidat, cesty spolupráce oceníme.

Děkujeme dárcům:

ČSOB a.s.

Danter – reklama a potisk s.r.o.

REPRONIS s.r.o.

Moravskoslezský kraj

ASTRAFOOD s.r.o.

David Grendysa s rodinou

Jana Wraniková s rodinou

Marcela Krplová s rodinou

Václav Kopta

Děkujeme spolupracujícím agenturám:

Časopis Program, Nakladatelství MISE

eABM s.r.o.

REMAK agency

TV Polar

A všem přejeme „NEVER GIVE UP“, každá pandemie jednou skončí!SHOBOD-STAV s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

RenoFarma Beskyd, a.s. - pracoviště kravín Skalice
Frýdek-Místek
od 120 Kč/hod.

Detail

A-ASKA grafik s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků