Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Líheň 2023: Šest nejlepších skupin jde do boje o finále!

Už tento týden se rozhodne o tom, které čtyři skupiny se probojují do Velkého finále mezinárodní klubové soutěže hudebníků Líheň 2023! Ze dvou tříčlenných semifinálových koncertů pošle odborná porota dále vždy už jen dva účastníky!

Minulý týden rozhodl o tom, že se do dvou semifinálových kol probojovala poměrně pestrá šestice kapel - ať už hudebně, či místem svého působení. V semifinále tak zazní jak tvrdé metalové riffy, tak téměř popové melodie. Kapely, které se potkají, pak budou mnohdy různých žánrů a tak se podle organizátorů z Viking agency očekávají večírky pro všechny milovníky rockové muziky. Co se týká míst, odkud na Karvinsko do klubů zamíří, budou skutečně ze všech koutů České republiky, od Prahy, přes Jižní Moravu, až po Ostravsko, a doplní je i jeden polský zástupce.

„Postoupit do Velkého finále mohou vždy jen dvě kapely z každého semifinále a tak bude jistě zajímavé sledovat, kdo dostane pomyslného Černého Petra a po třech soutěžních kláních zůstane před branami Velkého finále. Přijde tak i o možnost vyhrát ceny za více než sto tisíc korun. Ani toto loučení snad ale nebude tak srdcervoucí – tradičně odměníme hlavně ty, kdo "neuspěli". Semifináloví odpadlíci se mohou těšit na tekutou rockerskou útěchu v podobě kartonu drinků RedBull a litru vodky k tomu. Snad alespoň dobře namíchaná křídla zmírní hudebníkům prohru,“ věří pořadatelé.

Program semifinálových kol začne ve čtvrtek 30.11.2023 v klubu STOLÁRNA Havířov za účasti kapel NEMINEM (Ostrava), Kosmonopol (Olbramovice) a Kameník (Olomouc), a pokračovat budou o den později v klubu HARD CAFÉ Karviná s kapelami Perwa (Jastrzębie-Zdrój, Polsko), Dust You Turn Into (Praha) a KÁMO (Bílovec). Vstupně se neplatí a koncerty začínají vždy v sedm hodin večer. Další informace k soutěži Líheň 2023 najdou zájemci na stránkách www.lihen.cz a FB a IG profilu.
Protektia s.r.o. - Lidl Frenštát p/R.
Frenštát pod Radhoštěm
od 19 500 Kč/měsíc

Detail

ČOS - Speciální servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 18 900 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail