Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Omezení na estakádě ve Frýdku-Místku začne už 1. června

Už za pár dní dojde na estakádě ve Frýdku-Místku k dopravnímu omezení a to kvůli pracím na mostě, o kterých jsme vás už prostřednictvím našeho zpravodajství informovali. Přesto si dovolujeme celou situaci na estakádě ještě jednou připomenout.

Takhle to na estakádě vypadalo v několika uplynulých dnech. Práce na mostě začaly odbouráním a následnou výměnou chodníků. Zároveň došlo k rekonstrukci vnitřních částí mostu. Nyní se ale schyluje k tomu nejdůležitějšímu.

Už zanedlouho dojde na estakádě k uzavření této strany mostu, která je poblíž VSH. Pro řidiče to bude znamenat výrazné dopravní omezení.

Karel Deutscher (ČSSD), náměstek primátora města Frýdku-Místku: "Veškerá doprava bude převedena na pravou stranu mostu, dál od VSH, a ta doprava bude ve 3 pruzích. 2 pruhy budou směrem na Český Těšín a 1 od Českého Těšína."

Řidiči budou moci využívat také objízdnou trasu, která povede přes křižovatku U Rady a to ve směru k Magistrátu města a třídě T. G. Masaryka a poté zpět na Rubikovu křižovatku.

Karel Deutscher (ČSSD), náměstek primátora města Frýdku-Místku: "Musím říct, že apeluju na občany, aby měli trpělivost, protože ty dopravní situace nebudou jednoduché ve FM a bude třeba mít velkou trpělivost při průjezdu městem."

Omezení se dotkne také městské a linkové hromadné dopravy, která může být v důsledku tvořících se kolon zpožděná. Jízdní řády a trasy autobusů ale zůstávají neměnné. První strana mostu by měla být hotova 31. července. Pak se práce přesunou na druhou stranu.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy