Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nový saunový svět v Bruntále dostal zelenou

  • Bruntál,

Podstatného rozšíření služeb stávajícího wellness centra by se v dohledné době mohli dočkat obyvatelé a návštěvníci Bruntálu. Město u něj hodlá vybudovat tak zvaný saunový svět.

Nový saunový svět v Bruntále dostal zelenou

Podstatného rozšíření služeb stávajícího wellness centra by se v dohledné době mohli dočkat obyvatelé a návštěvníci Bruntálu. Město u něj hodlá vybudovat tak zvaný saunový svět.

Myšlenka nového saunového světa nabývá reálných podob. Podrobně se jí už zabývali městští zastupitelé.

Jiří Ondrášek, mluvčí MěÚ Bruntál: „Na posledním zasedání zastupitelé vzali na vědomí studii proveditelnosti a architektonickou studii řešení tohoto projektu s tím, že v podstatě dali zelenou další projektové přípravy v této věci.“

V případě saunového světa se jedná o dvě finské sauny, aromatickou saunu, biosaunu, solnou saunu, kneippův chodnik, ochlazovaci sprchy, bazének a ochlazovací prostor. Zároveň přibudou šatny, nápojový bar a místnost pro masáže.

Václav Frgal, ředitel TS Bruntál: „Jedná se o velké rozšíření služeb pro občany. Určitě to občané města Bruntálu a samozřejmě návštěvníci tohoto zařízení uvítají“.

Saunový svět budou provozovat bruntálské technické služby, stejně jako wellness centrum. O budoucnost dosavadní sauny v městském parku se saunaři nemusejí obávat.

Václav Frgal, ředitel, TS Bruntál: „Při rozhodování o tady tomto zařízení se město zavázalo, že bude i nadále podporovat staré zařízení provozu sauny, která je opravdu klasickou finskou poctivou dřevěnou saunou.“

Nový Saunový svět by podle předpokladu mohl v blízkosti wellness centra vyrůst v letech 2018 až 2019.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků