Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

KHS se zařadily mezi čisté festivaly

  • Krnov,

Čtyřdenní KHS skončily úspěchem. Začaly zahajovacím koncertem v koncertní síni Svatého ducha francouzskými šansony v podání Radky Fišarové, který byl vyprodaný dlouho dopředu. Festivalovou část v zahradě SVČ pak navštívily tisíce lidí. Program byl velmi pestrý.

Petra Manczalová, ředitelka MIKS Krnov: „Teďka nám hraje  Martin Harich, dneska tady ještě bude kapela Mike Spirit, bude tady Xindl X, bude tady Mňága a Žďorp, takže myslím si, že se mají návštěvníci na co těšit a zítra tady také pokračujeme. Bude tady kapela Hradišťan, bude tady Xindl X, potom tady bude Ewa Farná, takže takové napříč spektrem různé kapely.“

Anketa, návštěvníci KHS: „Asi na Mika Spirita a jinak dobrý, často jsme tu, jako každý rok.“

„Nešel jsem tady jako za nějakou konkrétní kapelou.“

„Užívám si to báječně.“

„Nejvíc se těším na Mika Spirita.“

„Skončil jsem dřív v práci v Praze abych mohl přijet za manželkou a na Mika Spirita.“

Letošními novinkami krnovských hudebních slavností byla chill-outová zóna, kde si návštěvníci mohli odpočinout na sedacích vacích a také systém vratných kelímků na pivo a nealko nápoje.

Petra Manczalová, ředitelka MIKS Krnov: „Což nám všichni jako návštěvníci kvitují, že konečně jdeme s dobou ekologického festivalu, za což jsme moc rádi. Festivalová část je ještě z části hrazena z projektu, protože máme, napsali jsme si českopolský projekt Náš svět hudby a právě to, co se tady odehrává, musím říct, že bylo zaplaceno částečně z programu.“

Čtyřdenní festival ukončil Ondřej Gregor Brzobohatý, který vystoupil s Janáčkovou filharmonií Ostrava ve vyprodaném městském divadle.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy