Reklama

KHS se zařadily mezi čisté festivaly

  • 14. září 2018,
  • 11:53,
  • Krnov,
  • Yvona Fajtová

Čtyřdenní KHS skončily úspěchem. Začaly zahajovacím koncertem v koncertní síni Svatého ducha francouzskými šansony v podání Radky Fišarové, který byl vyprodaný dlouho dopředu. Festivalovou část v zahradě SVČ pak navštívily tisíce lidí. Program byl velmi pestrý.

Reklama

Petra Manczalová, ředitelka MIKS Krnov: „Teďka nám hraje  Martin Harich, dneska tady ještě bude kapela Mike Spirit, bude tady Xindl X, bude tady Mňága a Žďorp, takže myslím si, že se mají návštěvníci na co těšit a zítra tady také pokračujeme. Bude tady kapela Hradišťan, bude tady Xindl X, potom tady bude Ewa Farná, takže takové napříč spektrem různé kapely.“

Anketa, návštěvníci KHS: „Asi na Mika Spirita a jinak dobrý, často jsme tu, jako každý rok.“

„Nešel jsem tady jako za nějakou konkrétní kapelou.“

„Užívám si to báječně.“

„Nejvíc se těším na Mika Spirita.“

„Skončil jsem dřív v práci v Praze abych mohl přijet za manželkou a na Mika Spirita.“

Letošními novinkami krnovských hudebních slavností byla chill-outová zóna, kde si návštěvníci mohli odpočinout na sedacích vacích a také systém vratných kelímků na pivo a nealko nápoje.

Petra Manczalová, ředitelka MIKS Krnov: „Což nám všichni jako návštěvníci kvitují, že konečně jdeme s dobou ekologického festivalu, za což jsme moc rádi. Festivalová část je ještě z části hrazena z projektu, protože máme, napsali jsme si českopolský projekt Náš svět hudby a právě to, co se tady odehrává, musím říct, že bylo zaplaceno částečně z programu.“

Čtyřdenní festival ukončil Ondřej Gregor Brzobohatý, který vystoupil s Janáčkovou filharmonií Ostrava ve vyprodaném městském divadle.
Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Bruntál
od 15 000 Kč

Detail

Naděžda Šedá
Bruntál
od 20 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

TGA Development s.r.o.
Bruntál
od 22 000 Kč do 26 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu