Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V krnovské nemocnici naočkovali Elvise

  • Krnov,

Do nemocnice v Krnově se přišel naočkovat slavný Elvis. Známý imitátor rockového krále Pavel Elvis Pavlevský dorazil na očkování v kostýmu a sestřičkám i zazpíval. Jedním z důvodů jeho očkování je snaha vrátit se co nejdříve na pódia a absolvovat turné v USA.

Původně byl krnovský Elvis odpůrcem očkování, ale své rozhodnutí nakonec změnil. Do tamní nemocnice dorazil v pátek.

Pavel Elvis Pavlevský: "Jen letos na jaře mi zemřelo na covid několik kamarádů a skutečně nešlo o přestárlé či nemocné lidi. To byl hlavní důvod proč jsem se rozhodl naočkovat. Druhým důvodem je rychlejší šance vrátit se k vystupování. Nedávno mi volali promotéři z USA a ptali se, zda jsem očkovaný. Logicky nechci ohrozit sebe ani ostatní."

Umělec, který absolvoval tisíce vystoupení po celém světě, na očkování dorazil ve speciálním kostýmu. Vzal si i Elvisův zlatý pás a prsteny, které si nechal vyrobit v Americe.

Pavel Elvis Pavlevský: "Kostýmů mám devět, ale tento je úplně nový. Ještě jsem v něm nezpíval. Kvůli covidu se živím jako taxikář a už se těším zpátky na vystupování."

Sestřička Radka byla překvapená, kdo na očkování přišel. Vakcínu navíc zabodla přímo do tváře Elvise, kterého má Pavel Pavlevský vytetovaného na levém rameni. 

Radka, sestřička: "Bylo to milé překvapení. Po očkování nám krnovský Elvis zazpíval písničku Love me tender a poděkoval za naši práci." 

Zájem o očkování proti covid-19 je v Krnově poměrně velký. V očkovacím centru přímo v nemocnici bylo aplikováno přes 20 tisíc vakcín.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy