Sweetsen fest skončil, organizátoři už plánují další

Město má za sebou jednu z největších kulturních akcí letošního roku - třináctý ročník benefičního festivalu Sweetsen fest. Dny plné hudby, zpěvu a dalších vystoupení jsme zhodnotili společně s jeho ředitelem, který naznačil i plány do příštího roku.

Reklama

Ve Frýdku-Místku už dozněl 13. ročník benefičního festivalu Sweetsen fest, který vždy patří k vrcholům společenského života ve městě. Čtyřdenní program nabídl návštěvníkům nejen skvělé koncerty stálic frýdeckomístecké hudební scény, ale také řadu novinek. Celé rodiny pak oslovil rozsáhlý doprovodný taneční a tvůrčí dětský program.

Petr Korč, prezident festivalu Sweetsen fest: “Sweetsen fest nabídl velmi rozsáhlý doprovodný dětský program, výtvarné dílny i taneční dílny. Myslím, že počasí mu přálo možná až příliš. Překonali jsme i bouřku, která přišla. Myslím, že Sweetsen fest opět nesklamal a může se těšit na další ročníky.”

Přestože letošní ročník festivalu skončil teprve nedávno, oraganizátoři už teď plánují příští 14. ročník a opět slibují řadu nového.

Petr Korč, prezident festivalu Sweetsen fest: “Sweetsen fest už teď směřuje všechny síly ke 14. ročníků, který bude probíhat v době oslav 750 let města. Mohu prozradit, že připravujeme úplně novou scénu, na které by měli vystoupit frýdeckomístečtí interpreti, ale s opravdu velkými hosty, kteří představí svůj program. Ta scéna bude na místě, na kterém ještě nikdy žádná hudební scéna ve Frýdku-Místku nestála.”

Během festivalu se v charitativních sbírkách podařilo vybrat celkem 73 585 korun pro dobročinné organzace. Sweetsen fest uspořádal ve spolupráci s městem Frýdek-Místek a pod záštitou primátora spolek Pod Svícnem, KulturaFM, hudební klub Stoun a řada dalších organizací a jednotlivců.
SOUZNĚNÍ - Adventní koncert

13.12. 18:00 - 11.12. 11:52
Frýdek-Místek, Kostel sv. Jana a Pavla v Místku

SOUZNĚNÍ - Fleret + Zuzana Šuláková a CM Ondřejníček

14.12. 18:00 - 11.12. 11:52
Frýdek-Místek, Sál restaurace Huťařství, Kunčice pod Ondřejníkem

Cizinec aneb člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen

14.12. 19:00 - 11.12. 11:52
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

MARKAGRO, s. r. o.
Frýdek-Místek
od 22 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

IVT centrum, spol. s.r.o.
Frýdek-Místek
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

LAKUM - AP, a.s.
Frýdek-Místek
od 17 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu