Sweetsen fest skončil, organizátoři už plánují další

Město má za sebou jednu z největších kulturních akcí letošního roku - třináctý ročník benefičního festivalu Sweetsen fest. Dny plné hudby, zpěvu a dalších vystoupení jsme zhodnotili společně s jeho ředitelem, který naznačil i plány do příštího roku.

Reklama

Ve Frýdku-Místku už dozněl 13. ročník benefičního festivalu Sweetsen fest, který vždy patří k vrcholům společenského života ve městě. Čtyřdenní program nabídl návštěvníkům nejen skvělé koncerty stálic frýdeckomístecké hudební scény, ale také řadu novinek. Celé rodiny pak oslovil rozsáhlý doprovodný taneční a tvůrčí dětský program.

Petr Korč, prezident festivalu Sweetsen fest: “Sweetsen fest nabídl velmi rozsáhlý doprovodný dětský program, výtvarné dílny i taneční dílny. Myslím, že počasí mu přálo možná až příliš. Překonali jsme i bouřku, která přišla. Myslím, že Sweetsen fest opět nesklamal a může se těšit na další ročníky.”

Přestože letošní ročník festivalu skončil teprve nedávno, oraganizátoři už teď plánují příští 14. ročník a opět slibují řadu nového.

Petr Korč, prezident festivalu Sweetsen fest: “Sweetsen fest už teď směřuje všechny síly ke 14. ročníků, který bude probíhat v době oslav 750 let města. Mohu prozradit, že připravujeme úplně novou scénu, na které by měli vystoupit frýdeckomístečtí interpreti, ale s opravdu velkými hosty, kteří představí svůj program. Ta scéna bude na místě, na kterém ještě nikdy žádná hudební scéna ve Frýdku-Místku nestála.”

Během festivalu se v charitativních sbírkách podařilo vybrat celkem 73 585 korun pro dobročinné organzace. Sweetsen fest uspořádal ve spolupráci s městem Frýdek-Místek a pod záštitou primátora spolek Pod Svícnem, KulturaFM, hudební klub Stoun a řada dalších organizací a jednotlivců.
Velké lásky v Malém hotelu /divadelní komedie

Dnes 19:00 - 7:54
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Jarní koncert symfonického orchestru Frýdek-Místek

26.04. 19:00 - 23.04. 7:54
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Expres na západ / divadelní představení

27.04. 19:00 - 23.04. 7:54
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 900 Kč do 18 000 Kč

Detail

EKOMILK a.s.
Frýdek-Místek
od 16 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

Zemědělská společnost s.r.o.
Frýdek-Místek
od 120 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu