Sweetsen fest skončil, organizátoři už plánují další

Město má za sebou jednu z největších kulturních akcí letošního roku - třináctý ročník benefičního festivalu Sweetsen fest. Dny plné hudby, zpěvu a dalších vystoupení jsme zhodnotili společně s jeho ředitelem, který naznačil i plány do příštího roku.

Ve Frýdku-Místku už dozněl 13. ročník benefičního festivalu Sweetsen fest, který vždy patří k vrcholům společenského života ve městě. Čtyřdenní program nabídl návštěvníkům nejen skvělé koncerty stálic frýdeckomístecké hudební scény, ale také řadu novinek. Celé rodiny pak oslovil rozsáhlý doprovodný taneční a tvůrčí dětský program.

Petr Korč, prezident festivalu Sweetsen fest: “Sweetsen fest nabídl velmi rozsáhlý doprovodný dětský program, výtvarné dílny i taneční dílny. Myslím, že počasí mu přálo možná až příliš. Překonali jsme i bouřku, která přišla. Myslím, že Sweetsen fest opět nesklamal a může se těšit na další ročníky.”

Přestože letošní ročník festivalu skončil teprve nedávno, oraganizátoři už teď plánují příští 14. ročník a opět slibují řadu nového.

Petr Korč, prezident festivalu Sweetsen fest: “Sweetsen fest už teď směřuje všechny síly ke 14. ročníků, který bude probíhat v době oslav 750 let města. Mohu prozradit, že připravujeme úplně novou scénu, na které by měli vystoupit frýdeckomístečtí interpreti, ale s opravdu velkými hosty, kteří představí svůj program. Ta scéna bude na místě, na kterém ještě nikdy žádná hudební scéna ve Frýdku-Místku nestála.”

Během festivalu se v charitativních sbírkách podařilo vybrat celkem 73 585 korun pro dobročinné organzace. Sweetsen fest uspořádal ve spolupráci s městem Frýdek-Místek a pod záštitou primátora spolek Pod Svícnem, KulturaFM, hudební klub Stoun a řada dalších organizací a jednotlivců.
Hals zu kurz / česko-německá adaptace hry

Zítra 19:00 - 14.11. 19:25
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Moc Bezmocných / inscenace ve veřejném prostoru

16.11. 18:30 - 14.11. 19:25
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Dopisy Olze / korespondence V. Havla čtená V. Záwadskou

18.11. 19:00 - 14.11. 19:25
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.
Frýdek-Místek
od 21 600 Kč do 26 000 Kč

Detail

Tomeček Bau s. r. o.
Frýdek-Místek
od 130 Kč do 160 Kč

Detail

SOLIDSUN s.r.o.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků