Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

SVČ Klíč F-M přichystalo tábory pro děti a mládež

Středisko volného času Klíč každoročně chystá pro děti a mládež příměstské a pobytové tábory. Také v letošním roce jich připravilo celou řadu. Na mnohých z nich už ale zbývají poslední místa, zájemci by si proto měli pospíšit.

Přestože na letní prázdniny si budou muset děti ještě několik měsíců počkat, Středisko volného času Klíč už má v tuto dobu přichystány pobytové a příměstské tábory. A stejně jako v předešlých letech jsou témata táborů zajímavá, poučná, ale hlavně zábavná.

“Letos se děti podívají za záchranáři, budou se procházet v korunách stromů v tzv. nadzemním příměstském táboře, navštíví tábor zaměřený na řemesla, kde si budou moci vyzkoušet taková řemesla, jaká byla kdysi, a dozví se, jak se do dneška vyvíjela. Může jim to pomoci i při volbě povolání. Z pobytových táborů můžeme zmínit tábor Dobrodružství kriminalistiky, založený na tomto známém seriálu, Poslední plavba Jacka Sparrowa, to bude takový dobrodružný tábor, fantasy tábor Pán Prstenů a další,” uvedl zástupce ředitele SVČ Klíč Patrik Siegelstein.

O pobytové i příměstské tábory je mezi rodiči a dětmi vždy velký zájem, není se proto čemu divit, že na mnohých z nich už zbývají poslední neobsazená místa.

“Dobrá zpráva pro středisko je, že tábory jsou obsazeny, špatná zpráva je to ale pro opozdilce. V podstatě zbývá pár posledních míst na pobytových táborech, ale dobrou zprávou pro občany je, že ještě budeme přidávat další asi tři příměstské tábory, takže vytvoříme kapacitu kolem 120 míst pro děti, které se do teď nepřihlásily,” dodal Siegelstein.

Nabídku zatím neobsazených táborů mohou rodiče nalézt na webových stránkách www.klicfm.cz, kde mohou své děti on-line přihlásit. Přihlásit je mohou ale také osobně ve Středisku volného času Klíč nebo telefonicky.
PM Kozel s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 10 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

STAKOV, s.r.o., pracoviště Zelinkovice
Frýdek-Místek
od 18 500 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků