Na Olešné proběhl tradiční Pochod pro seniory

Na přehradě Olešná proběhl tradiční pochod seniorů. Ti se jej měli možnost zúčastnit už popáté. Cílem akce bylo, aby senioři udělali něco dobrého pro zdraví životní styl a aby se setkali se svými vrstevníky.

Reklama

Na autobusové točně poblíž hráze na přehradě Olešná desítky seniorů netrpělivě očekávaly start tradičního jarního pochodu kolem Olešné, který nastal úderem desáté hodiny.

“Cílem celé akce je, aby se senioři prošli po čerstvém vzduchu, aby udělali něco pro zdraví životní styl, pro svou kondici, aby si duševně odpočinuli a samozřejmě se setkali s dalšími vrstevníky nebo lidmy, se kterými nemají čas se potkat,” řekla vedoucí sociální pracovnice Centra denních služeb Domovinka Adéla Kotásková.

Ať už se senioři vydali kratší nebo delší trasou podle své fyzické kondice, procházku na čerstvém vzduchu si pochvaloval každý z nich.

Anketa, senioři: 1. “Šla jsem, abych udělala něco pro sebe, abych se hýbala a tak.” 2. “Je to jednak určitá aktivita, dokud se ještě můžu hýbat, a potom je to i taková společenská podpora.” 3. “Je to dobrá věc. Lidi se sejdou, projdou se.”

Pochod pro seniory kolem přehrady Olešná uspořádalo Centrum denních služeb Domovinka ve spolupráci s oblastním spolkem Českého červeného kříže Frýdek-Místek a za finanční podpory města.
Promenádní koncerty / RukyNaDudy

Dnes 16:00 - 20:54
Frýdek-Místek, Altán ve Smetanových sadech, Frýdek - Místek

Historické slavnosti

25.08. 10:00 - 26.08. 22:00
Frýdek-Místek, Park pod zámkem, Frýdek - Místek

Promenádní koncerty / Alan Grezl & Palo Nowak

26.08. 16:00 - 19.08. 20:54
Frýdek-Místek, Altán ve Smetanových sadech, Frýdek - Místek

Stáj MUSTANG s.r.o.
Frýdek-Místek
od 12 300 Kč

Detail

SPOLSTAV KONSTRUKT s.r.o.
Frýdek-Místek
od 100 Kč do 120 Kč

Detail

STAKOV, s.r.o.
Frýdek-Místek
od 160 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu