Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Město F-M finančně podpořilo Městský fotbalový klub

Zastupitelé Frýdku-Místku rozhodli o dotaci pro Městský fotbalový klub. Jeden milion korun je určen pro dorostenecké týmy. Peníze poslouží k pokrytí zvýšených nákladů.

Na svém posledním zasedání zastupitelé schválili finanční injekci pro Městský fotbalový klub Frýdek-Místek. Jeden milion korun pomůže s náklady dorosteneckých týmů.

“Jedná se dotaci, která bude sloužit k pokrytí zvýšených nákladů v souvislosti s postupem dorosteneckých týmů do nejvyšších soutěží, což s sebou přináší zvýšené počty kilometrů při cestování, například k ubytování před zápasem, kdy se ty zápasy hrají třeba v dopoledních hodinách. Tato částka by měla právě pokrýt tyto zvýšené náklady,” uvedl náměstek primátora města Frýdku-Místku Pavel Machala.

“Velice si vážíme podpory, které se dostává našim mládežnickým týmům od zastupitelů města Frýdku-Místku. Naši dorostenci nám udělali v minulé sezóně obrovskou radost tím, že postoupili do nejvyšší soutěže v této své dorostenecké kategorii. Tím ovšem vzrostla i finanční náročnost na provozování těchto dorosteneckých týmů. Dotaci, kterou zastupitelstvo schválilo na posledním jednání bez výjimky využijeme na dofinancování těchto dorosteneckých týmů,” uvedl PR Městského fotbalového klubu Frýdek-Místek Libor Koval.

V letošní sezóně zajíždí dorostenecké týmy na hřiště takových věhlasných mužstev, jako je Sparta, Slavia nebo Viktoria Plzeň.
Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

Zítra
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Valkýra security s.r.o. - pracoviště Čeladná
Čeladná
od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Josef Adamek - pracov. Třinec
Třinec
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků