Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na magistrátu proběhla 99. schůze Rady města F-M

Na frýdeckém magistrátu proběhlo jednání Rady města Frýdku-Místku. Radní se zabývali mnoha důležitými body a my vám teď některé z nich představíme v příspěvku.

V zasedací síni frýdeckého magistrátu proběhla v pořadí 99. schůze Rady města Frýdku-Místku. Radní na ní schválili účel veřejné sbírky Vánoční strom, která je ve městě již každoroční tradicí.

“Lidé každým rokem přispívají do kasičky u vánočního stromu na náměstí Svobody v Místku na dobrou věc. Letošní výtěžek je určen na nákup invalidních vozíků pro klienty Integrovaného centra Žirafa,” uvedl primátor města Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Radní rozhodli také o zadání veřejné zakázky na opravu příjezdových komunikací ke garážím na ulici Lískovecká ve Frýdku.

“Práce budou zahrnovat odstranění starého asfaltu a pokládku nového koberce. Hotovy by měly být do poloviny Listopadu. Plánujeme také dobudování chodníku na ulici Černá cesta, a to v její spodní části, přesněji v úseku mezi ulicemi Na Výsluní a Na Vyhlídce. Rada proto rozhodla o zpracování projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení a provedení stavby,” sdělil primátor.

Další schůzi budou mít radní města Frýdku-Místku 31. října.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy