Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdku-Místku zavraždil syn svou matku

Kriminalisté vyšetřují další vraždu. Ve Frýdku-Místku zabil na začátku prosince uprostřed noci 26letý mladík svou matku. Místo ve vězení ale pravděpodobně skončil na uzavřeném oddělení psychiatrie. Vše nasvědčuje tomu, že trpí duševní poruchou.

Ve středu 6. prosince se krátce před půlnocí ozval panelákem ve Frýdku-Místku křik, ze kterého tuhla krev v žilách. Vyděšení obyvatelé se probudili. Řev se ozýval z bytu ve druhém patře, kde bydlela 52letá žena se svým synem.

sousedka: “Slyšeli jsme hluk, takový nepříjemný křik….mužský a pak ženský pláč a potom spíše skřeky.”

Sousedé přivolali policii. Ta byla na místě za pár minut a dobývala se do bytu. Dveře jim nakonec otevřel právě 26letý syn.

sousedka: “Byl agresivní, museli ho zpacifikovat. Dali mu náramky a tady ho nechali.”

Když policisté zjistili, co se stalo, na místo zavolali také zdravotnickou záchrannou službu.

Lukáš Humpl, mluvčí Zdravotnické záchranné služby: “Pacientka byla bez známek života s vícečetnými poraněními. Na místě už byla policie. Resuscitace byla neúspěšná.”

Mladík byl v takovém stavu, že ho policisté nevezli do cely, ale na psychiatrii. Zatím nebyl kvůli špatnému zdravotnímu stavu ani obviněn z vraždy.

Richard Palát, mluvčí PČR MS kraje: “Kriminalisté prověřují motiv a veškeré okolnosti, které mohou mít vliv na trestněprávní odpovědnost podezřelého.”

Vrah musí být důkladně vyšetřen, zda je za své jednání zodpovědný. Pokud se ukáže, že trpí například schizofrenií, zřejmě skončí za mřížemi psychiatrické léčebny na dlouhou dobu a možná i na zbytek života.
VKUS-BUSTAN s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 10 140 do 15 200 Kč/měsíc

Detail

Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 100 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků