Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Chodník v Janáčkově parku ve Frýdku-Místku prošel rekonstrukcí

Ve Frýdku-Místku pokračují četné rekonstrukce silnic a chodníků. Ty prochází obnovou nejen podél cest a na sídlištích, ale také v některých parcích. V minulých dnech se práce prováděly v Janáčkově parku.

Zaměstnanci Technických služeb provozu komunikace na základě četných dotazů a žádostí občanů a pružné reakce odboru dopravy a silničního hospodářství magistrátu města začali v uplynulém týdnu realizovat výměnu jedné poloviny chodníku v Janáčkově parku.

“Jedná se o část, která byla na základě našeho vyhodnocena jako nejhorší, to znamená od vchodu od ulice Frýdlantská, celá ta pravá strana v rozsahu zhruba 1200 metrů čtverečních prochází opravou. V současné době probíhá bourání toho asfaltu a následovat bude pokládka nového asfaltobetonového povrchu v průměrné tloušťce zhruba 40 milimetrů,” popsal předseda představenstva TS F-M

Vedle této rekonstrukce město nechá postupně opravit i další komunikace a chodníky.

“Městské technické služby opraví komunikaci na ulici Jabloňová ve Frýdku, a to v úseku křížení s ulicemi Bruzovská a Tichá.  Nový asfalt dostane komunikace na ulici Svatopluka Čecha a část komunikace v lokalitě Bahno, přesněji v úseku od křížení s ulicí Čelakovského ke kuřínu. Opraven budou také chodníky u věžového domu 484 na ulici Marie Majerové v Místku,” popsala mluvčí Magistrátu města Frýdku-Místku Jana Matějíková.

Renovací v těchto dnech prochází také frýdeckomístecký centrální hřbitov v Panských Nových Dvorech. Pracovníci Technických služeb tam provádí kompletní výměnu chodníků, a to v rámci druhé části čtvrté etapy. Práce by měly být dokončeny do 24. září.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy