Reklama

Chodník v Janáčkově parku ve Frýdku-Místku prošel rekonstrukcí

Ve Frýdku-Místku pokračují četné rekonstrukce silnic a chodníků. Ty prochází obnovou nejen podél cest a na sídlištích, ale také v některých parcích. V minulých dnech se práce prováděly v Janáčkově parku.

Reklama

Zaměstnanci Technických služeb provozu komunikace na základě četných dotazů a žádostí občanů a pružné reakce odboru dopravy a silničního hospodářství magistrátu města začali v uplynulém týdnu realizovat výměnu jedné poloviny chodníku v Janáčkově parku.

“Jedná se o část, která byla na základě našeho vyhodnocena jako nejhorší, to znamená od vchodu od ulice Frýdlantská, celá ta pravá strana v rozsahu zhruba 1200 metrů čtverečních prochází opravou. V současné době probíhá bourání toho asfaltu a následovat bude pokládka nového asfaltobetonového povrchu v průměrné tloušťce zhruba 40 milimetrů,” popsal předseda představenstva TS F-M

Vedle této rekonstrukce město nechá postupně opravit i další komunikace a chodníky.

“Městské technické služby opraví komunikaci na ulici Jabloňová ve Frýdku, a to v úseku křížení s ulicemi Bruzovská a Tichá.  Nový asfalt dostane komunikace na ulici Svatopluka Čecha a část komunikace v lokalitě Bahno, přesněji v úseku od křížení s ulicí Čelakovského ke kuřínu. Opraven budou také chodníky u věžového domu 484 na ulici Marie Majerové v Místku,” popsala mluvčí Magistrátu města Frýdku-Místku Jana Matějíková.

Renovací v těchto dnech prochází také frýdeckomístecký centrální hřbitov v Panských Nových Dvorech. Pracovníci Technických služeb tam provádí kompletní výměnu chodníků, a to v rámci druhé části čtvrté etapy. Práce by měly být dokončeny do 24. září.
Kino na výletě 2019 | Tohle je náš svět

26.06. 21:15 - 20.06. 18:04
Frýdek-Místek, Faunapark, Frýdek - Místek

Bára Poláková na Sluníčku / koncert

28.06. 19:00 - 20.06. 18:04
Frýdek-Místek, Penzion Sluníčko, Ostravice

Kino na výletě 2019 | Raubíř Ralf a internet

03.07. 21:15 - 20.06. 18:04
Frýdek-Místek, Autokemp Olešná, Frýdek - Místek

H R U Š K A , spol. s r.o.
Frýdek-Místek
od 97 Kč do 100 Kč

Detail

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 29 020 Kč do 35 540 Kč

Detail

MN Dřevo s.r.o.
Frýdek-Místek
od 18 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu