Technické služby F-M pokračují s opravami cest a chodníků

Zaměstnanci technických služeb pokračují v opravách povrchů místních silnic a chodníků. Velkoplošnou pokládku asfaltobetonové směsi prováděli i v tropických teplotách uplynulých dní.

I v parných srpnových dnech pokračovali pracovníci Technických služeb Frýdku-Místku s celoplošnými vysprávkami vozovek a chodníků. V těchto dnech už jsou některá místa hotová.

“Z těch větších akcí bych zmínil dokončení pokládky asfaltobetonového povrchu v lokalitě Bahno-Příkopy, konkrétně od garáží až po ulici Čelakovského, kde se v rozsahu 2400 metrů čtverečních položil nový povrch. Z dalších akcí byly dokončeny pokládky nového povrchu na ulici Žiškova, chodník na ulici Boženy Němcové, dále je dokončena oprava cesty u mateřské školky Josefa Myslivečka, kde jsou práce zvýrazněny opravami betonových ramp. Je tam nový bezbariérový přístup, je tam vybudováno nové schodiště u vstupu do areálu školky, je tam část nové kanalizace a hotovy jsou práce spojené s terénními úpravami,” popsal předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Na dalších místech se i teď usilovně pracuje.

“V průběhu srpna jsme rozpracovali opravu chodníku a výměnu asfaltobetonového povrchu místní komunikace v lokalitě pod školou a nad stadionem. V současné době tam probíhá výměna zhruba 306 metrů silničních obrubníků, 420 metrů chodníkových obrubníků a v průběhu září tam dojde k pokládce nového povrchu. Tyto práce jsou rozsahem docela velké, takže budou dokončeny v průběhu září. Kromě toho jsou připraveny další menší opravy. Bude opravena ulice Svatopluka Čecha a děláme i opravu chodníku na ulici Marie Majerové,” sdělil Kohut.

Další větší opravy čekají ulici Slezská, Dr. Petra a ulici Lipová, kde dojde k výměně silničních a betonových obrubníků a na dvou stech metrech také k pokládce nového asfaltobetonového povrchu.  
Enigmatické variace / detektivní komedie

Zítra 19:00 - 14.10. 5:21
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Big BLAST! Band slaví 5 let! / koncert

18.10. 18:00 - 14.10. 5:21
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Carl Peterson & Adolfo Alejo & Edita Adllerová / koncert

31.10. 19:00 - 14.10. 5:21
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Jan Kovář
Frýdek-Místek
od 20 500 Kč

Detail

GTB GROUP, s.r.o.
Frýdek-Místek
od 17 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

HB group Facility s.r.o.
Frýdek-Místek
od 10 013 Kč do 13 350 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu