Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Technické služby F-M pokračují s opravami cest a chodníků

Zaměstnanci technických služeb pokračují v opravách povrchů místních silnic a chodníků. Velkoplošnou pokládku asfaltobetonové směsi prováděli i v tropických teplotách uplynulých dní.

I v parných srpnových dnech pokračovali pracovníci Technických služeb Frýdku-Místku s celoplošnými vysprávkami vozovek a chodníků. V těchto dnech už jsou některá místa hotová.

“Z těch větších akcí bych zmínil dokončení pokládky asfaltobetonového povrchu v lokalitě Bahno-Příkopy, konkrétně od garáží až po ulici Čelakovského, kde se v rozsahu 2400 metrů čtverečních položil nový povrch. Z dalších akcí byly dokončeny pokládky nového povrchu na ulici Žiškova, chodník na ulici Boženy Němcové, dále je dokončena oprava cesty u mateřské školky Josefa Myslivečka, kde jsou práce zvýrazněny opravami betonových ramp. Je tam nový bezbariérový přístup, je tam vybudováno nové schodiště u vstupu do areálu školky, je tam část nové kanalizace a hotovy jsou práce spojené s terénními úpravami,” popsal předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Na dalších místech se i teď usilovně pracuje.

“V průběhu srpna jsme rozpracovali opravu chodníku a výměnu asfaltobetonového povrchu místní komunikace v lokalitě pod školou a nad stadionem. V současné době tam probíhá výměna zhruba 306 metrů silničních obrubníků, 420 metrů chodníkových obrubníků a v průběhu září tam dojde k pokládce nového povrchu. Tyto práce jsou rozsahem docela velké, takže budou dokončeny v průběhu září. Kromě toho jsou připraveny další menší opravy. Bude opravena ulice Svatopluka Čecha a děláme i opravu chodníku na ulici Marie Majerové,” sdělil Kohut.

Další větší opravy čekají ulici Slezská, Dr. Petra a ulici Lipová, kde dojde k výměně silničních a betonových obrubníků a na dvou stech metrech také k pokládce nového asfaltobetonového povrchu.  

Nahlásit chybu
DELTA facility, s.r.o. - pracoviště
Frýdlant nad Ostravicí
od 8 650 Kč/měsíc

Detail

OFIR Service s.r.o. - pracoviště průmyslová zóna Nošovice
Nošovice
od 32 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Bc. Lenka Kovalská - pracoviště
Kunčice pod Ondřejníkem
od 18 000 do 21 000 Kč/měsíc

Detail