Reklama

Technické služby F-M pokračují s opravami cest a chodníků

Zaměstnanci technických služeb pokračují v opravách povrchů místních silnic a chodníků. Velkoplošnou pokládku asfaltobetonové směsi prováděli i v tropických teplotách uplynulých dní.

Reklama

I v parných srpnových dnech pokračovali pracovníci Technických služeb Frýdku-Místku s celoplošnými vysprávkami vozovek a chodníků. V těchto dnech už jsou některá místa hotová.

“Z těch větších akcí bych zmínil dokončení pokládky asfaltobetonového povrchu v lokalitě Bahno-Příkopy, konkrétně od garáží až po ulici Čelakovského, kde se v rozsahu 2400 metrů čtverečních položil nový povrch. Z dalších akcí byly dokončeny pokládky nového povrchu na ulici Žiškova, chodník na ulici Boženy Němcové, dále je dokončena oprava cesty u mateřské školky Josefa Myslivečka, kde jsou práce zvýrazněny opravami betonových ramp. Je tam nový bezbariérový přístup, je tam vybudováno nové schodiště u vstupu do areálu školky, je tam část nové kanalizace a hotovy jsou práce spojené s terénními úpravami,” popsal předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Na dalších místech se i teď usilovně pracuje.

“V průběhu srpna jsme rozpracovali opravu chodníku a výměnu asfaltobetonového povrchu místní komunikace v lokalitě pod školou a nad stadionem. V současné době tam probíhá výměna zhruba 306 metrů silničních obrubníků, 420 metrů chodníkových obrubníků a v průběhu září tam dojde k pokládce nového povrchu. Tyto práce jsou rozsahem docela velké, takže budou dokončeny v průběhu září. Kromě toho jsou připraveny další menší opravy. Bude opravena ulice Svatopluka Čecha a děláme i opravu chodníku na ulici Marie Majerové,” sdělil Kohut.

Další větší opravy čekají ulici Slezská, Dr. Petra a ulici Lipová, kde dojde k výměně silničních a betonových obrubníků a na dvou stech metrech také k pokládce nového asfaltobetonového povrchu.  
Kino na výletě 2019 | Tohle je náš svět

Zítra 21:15 - 25.06. 23:53
Frýdek-Místek, Faunapark, Frýdek - Místek

Bára Poláková na Sluníčku / koncert

28.06. 19:00 - 25.06. 23:53
Frýdek-Místek, Penzion Sluníčko, Ostravice

Kino na výletě 2019 | Raubíř Ralf a internet

03.07. 21:15 - 25.06. 23:53
Frýdek-Místek, Autokemp Olešná, Frýdek - Místek

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 29 020 Kč do 35 540 Kč

Detail

BLANCO Professional CZ spol. s r.o.
Frýdek-Místek
od 18 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu