Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve F-M proběhne turnaj v Brazilském jiu-jitsu

Ve Frýdku-Místku pod záštitou města proběhne turnaj v Brazilském jiu-jitsu. Sjedou se zápasníci z několika států a veřejnost se může stát svědky jejich souboje.

Frýdek-Místek se stane městem turnaje No Excuse v Brazilském jiu-jitsu. Jeho čtvrtý ročník proběhne v sobotu 15. září.

“Turnaj začne v sobotu v 10 hodin. Očekáváme zhruba 200 zápasníků. Zápasy v Brazilském jiu-jitsu jsou podobné jako zápasy v Judu, ale většinou se to odehrává na zemi. Cílem je donutit soupeře se vzdát pomocí škrcení nebo pomocí páky,” popsal hlavní trenér a kouč týmu GB Draculino ČR Robin Javorek

Turnaj se odehraje v tělocvičně šesté základní školy. Vedle zápasníků z České republiky mohou návštěvníci této nevšední podívané spatřit bojovníky ze Slovenska, Polska, Maďarska i Rakouska.

“Určitě zvu všechny lidi, ať se přijdou na zápasy podívat, protože vstupné je zdarma. Je možné se podívat na všechny zápasy. Poběží na čtyřech žíněnkách non-stop zhruba šest hodin. Můžou se podívat na krásu Brazilského jiu-jitsu a ne nadarmo je to dneska po celém světě velice populární sport, a to hlavně pro celebrity, protože neriskují žádné monokly a podobně. Jiu-jitsu v překladu znamená “jemná technika” a o tom to je,” dodal Javorek.

Turnaj v Brazilském jiu-jitsu proběhne za podpory města Frýdku-Místku.

Nahlásit chybu
Active Colour s.r.o.- pracoviště FM
Frýdek-Místek
od 103 Kč/hod.

Detail

Tomáš Lehnert - pracoviště Staříč
Staříč
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

ARMEX FRÝDEK-MÍSTEK s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 19 700 Kč/měsíc

Detail