Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktualizujte si žádost o byt v Penzionu pro seniory ve F-M

Teď by měli zpozornět všichni, kteří si už podali žádost o byt v Penzionu pro seniory. Do konce října totiž musí své žádosti aktualizovat.

Magistrát města vyzývá občany, kteří už podali žádost o přidělení bytu v Penzionu pro seniory na ulici Lískovecká ve Frýdku, aby své žádosti aktualizovali.

“Aktualizace žádostí o přidělení bytu v Penzionu pro seniory bude probíhat  v termínu od 1. do 31. října na odboru sociálních služeb v budově frýdeckého magistrátu na ulici Radniční, a to vždy v pondělí a středu od 8 do 17 hodin a taky ve čtvrtek od 13 do 15 hodin,” uvedla mluvčí Magistrátu města Frýdku-Místku Jana Matějíková.

Nové žádosti jsou přijímány celoročně.

“Podmínkou je bezdlužnost vůči městu, věk nad 65 let, sociální potřebnost a taky závislost na pomoci jiné osoby. Žádost musí být doložena praktickou zprávou praktického nebo odborného lékaře, a to na předepsaném formuláři,” řekla Matějíková.

Výzva o aktualizaci se netýká žadatelů, kteří mají podanou žádost o přidělení bytu v domech zvláštního určení na ulici. Sadová, 17. listopadu, Zámecká, Na Aleji 82 a Těšínská. Tito žadatelé své žádosti už aktualizovali v 1. kalendářním čtvrtletí tohoto roku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy