Aktualizujte si žádost o byt v Penzionu pro seniory ve F-M

Teď by měli zpozornět všichni, kteří si už podali žádost o byt v Penzionu pro seniory. Do konce října totiž musí své žádosti aktualizovat.

Magistrát města vyzývá občany, kteří už podali žádost o přidělení bytu v Penzionu pro seniory na ulici Lískovecká ve Frýdku, aby své žádosti aktualizovali.

“Aktualizace žádostí o přidělení bytu v Penzionu pro seniory bude probíhat  v termínu od 1. do 31. října na odboru sociálních služeb v budově frýdeckého magistrátu na ulici Radniční, a to vždy v pondělí a středu od 8 do 17 hodin a taky ve čtvrtek od 13 do 15 hodin,” uvedla mluvčí Magistrátu města Frýdku-Místku Jana Matějíková.

Nové žádosti jsou přijímány celoročně.

“Podmínkou je bezdlužnost vůči městu, věk nad 65 let, sociální potřebnost a taky závislost na pomoci jiné osoby. Žádost musí být doložena praktickou zprávou praktického nebo odborného lékaře, a to na předepsaném formuláři,” řekla Matějíková.

Výzva o aktualizaci se netýká žadatelů, kteří mají podanou žádost o přidělení bytu v domech zvláštního určení na ulici. Sadová, 17. listopadu, Zámecká, Na Aleji 82 a Těšínská. Tito žadatelé své žádosti už aktualizovali v 1. kalendářním čtvrtletí tohoto roku.
Kdo je pan Schmitt?/ představení Divadla Mír

19.02. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Pavel Šporcl a Gipsy Way Ensemble / koncert

19.02. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Koncert ZUŠ / komorní koncerty

20.02. 19:00
Frýdek-Místek, ZUŠ Frýdek - Místek

Beskyd Gastro a.s.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 20 925 Kč

Detail

KLEMP Šajtar s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků