Reklama

Hospic Frýdek-Místek zve na Den otevřených dveří

Hospic Frýdek-Místek zve veřejnost na den otevřených dveří. Zájemci si budou moci prohlédnout celé zařízení a seznámit se se všemi činnostmi a službami, které poskytuje. Informace předá tamní personál.

Reklama

Devátého října proběhne na půdě frýdeckomísteckého hospice Den otevřených dveří. Zájemci se budou moci seznámit jak s celkovým prostředím, tak se službami, které toto zařízení nabízí, a nahlédnout do činností, kterými se zabývá.

“Hospic se zabývá zejména hospicovými službami, které jsou zaměřené na péči o umírající lidi, a poskytuje také několik sociálních služeb, zejména odlehčovací a sociálně zdravotní. Ta odlehčovací je pro lidi, kteří pečují o své blízké, a potřebují si něco zařídit nebo obstarat, tak je na chvíli svěří nám. Sociálně zdravotní služby jsou určené pro lidi, kteří nepotřebují péči v nemocnici, ale stále se o ně musí někdo postarat,” popsal ředitel Hospice Frýdek-Místek Jan Jursa

Na návštěvníky z řad laické i odborné veřejnosti bude čekat personál hospice, připravený ukázat vše, co budou lidé chtít na návštěvě zařízení vidět, a odpovědět na otázky, které je budou zajímat. Budou moci vstoupit do téměř všech částí hospice, ať už se jedná o pokoje, zázemí pro lékaře nebo venkovní areál.

“Den otevřených dveří má sloužit zejména k tomu, aby se veřejnost seznámila s tím, co nabízíme, protože občas kolují ne úplně přesné informace o činnostech, kterými se zabýváme. A dále i proto, že člověk na to není připraven, když naše služby potřebuje. V případě, že tu informaci dostane dopředu, ví, na koho se pak obrátit a podobně,” řekl Jursa.

Den otevřených dveří bude probíhat neomezeně od devíti do 16 hodin.
Kino na výletě 2019 | Tohle je náš svět

Zítra 21:15 - 25.06. 23:36
Frýdek-Místek, Faunapark, Frýdek - Místek

Bára Poláková na Sluníčku / koncert

28.06. 19:00 - 25.06. 23:36
Frýdek-Místek, Penzion Sluníčko, Ostravice

Kino na výletě 2019 | Raubíř Ralf a internet

03.07. 21:15 - 25.06. 23:36
Frýdek-Místek, Autokemp Olešná, Frýdek - Místek

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 29 020 Kč do 35 540 Kč

Detail

BLANCO Professional CZ spol. s r.o.
Frýdek-Místek
od 18 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu