Hospic Frýdek-Místek zve na Den otevřených dveří

Hospic Frýdek-Místek zve veřejnost na den otevřených dveří. Zájemci si budou moci prohlédnout celé zařízení a seznámit se se všemi činnostmi a službami, které poskytuje. Informace předá tamní personál.

Devátého října proběhne na půdě frýdeckomísteckého hospice Den otevřených dveří. Zájemci se budou moci seznámit jak s celkovým prostředím, tak se službami, které toto zařízení nabízí, a nahlédnout do činností, kterými se zabývá.

“Hospic se zabývá zejména hospicovými službami, které jsou zaměřené na péči o umírající lidi, a poskytuje také několik sociálních služeb, zejména odlehčovací a sociálně zdravotní. Ta odlehčovací je pro lidi, kteří pečují o své blízké, a potřebují si něco zařídit nebo obstarat, tak je na chvíli svěří nám. Sociálně zdravotní služby jsou určené pro lidi, kteří nepotřebují péči v nemocnici, ale stále se o ně musí někdo postarat,” popsal ředitel Hospice Frýdek-Místek Jan Jursa

Na návštěvníky z řad laické i odborné veřejnosti bude čekat personál hospice, připravený ukázat vše, co budou lidé chtít na návštěvě zařízení vidět, a odpovědět na otázky, které je budou zajímat. Budou moci vstoupit do téměř všech částí hospice, ať už se jedná o pokoje, zázemí pro lékaře nebo venkovní areál.

“Den otevřených dveří má sloužit zejména k tomu, aby se veřejnost seznámila s tím, co nabízíme, protože občas kolují ne úplně přesné informace o činnostech, kterými se zabýváme. A dále i proto, že člověk na to není připraven, když naše služby potřebuje. V případě, že tu informaci dostane dopředu, ví, na koho se pak obrátit a podobně,” řekl Jursa.

Den otevřených dveří bude probíhat neomezeně od devíti do 16 hodin.
Jiří Vodička a Camerata Janáček / koncert

03.03. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Trio DuBois / Koncerty

17.03. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Dan Bárta & Illustratosphere / Zvířený prach Tour / NOVÝ TERMÍN!

18.03. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.*
Bystřice
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Doptransped s.r.o.
Frýdlant nad Ostravicí
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků